Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xsara2 - Wadliwie pracujący silnik wentylatora nagrzewnicy

13 Gru 2012 10:42 1524 3
 • Poziom 10  
  Proszę o poradę -nie pracuje w moim samochodzie Citroen Xsara2 2001rocznik wentylator nagrzewnicy na biegu 123:pozostała tylko 4 proszę o poradę jak usunąć usterkę podobno znajduje się na wentylatorze termistor czy też opornik,/a może to wina wyłącznika tylko tak samo się zachowuje na pracy biorąc powietrze z wnętrza samochodu jak i z zewnątrz/ odpowiedzialny za pracę poszczególnych biegów wentylatora jak do niego się dostać ,jak wymontować silnik wentylatora czy z całą nagrzewnicą a tak ogólnie to czy nie trzeba rozebrać połowy samochodu pytam bo nie sztuka coś skopać i nie naprawić proszę o poradę.
  Janek
 • Poziom 23  
  Wygląda na to ,że padł ci rezystor dmuchawy i musisz go wymienić . Jeżeli dobrze pamiętam to znajdziesz go pod schowkiem , ale musisz pofatygować się i zajrzeć do auta albo zlecić to mechanikowi.
 • Poziom 39  
  Nie tyle pod co za schowkiem, dość wysoko ale sięgnie ręką od dołu.
 • Poziom 14  
  Padł bezpiecznik termiczny na zespole rezystorów regulatora prędkości silnika nawiewów wnętrza. Wymontuj go, idz z nim do większego sklepu elektronicznego. Powinni taki mieć. Zagnieć nowy na rezystorach i po kłopocie.