Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Budowa rejestratora czasu pracy. Jaki system pod karty EMC 125kHz?

13 Gru 2012 18:38 2166 7
  • Poziom 13  
    Witam.

Mam do zrobienia rejestrator czasu pracy i jako, że będzie to moja pierwsza przygoda z rcp mam kilka pytań przy doborze odpowiedniego systemu. Nastawiony byłem na RCP Roger-a ale priorytetem dla klienta jest dostęp do systemu niezależnie z dwóch różnych komputerów (kadrowa i prezes). Byłby ktoś w stanie doradzić jaki system wykorzystać tak aby obsługiwał karty EMC 125kHz, udostępniał wyjście służbowe i najważniejsze dostęp do niego z dwóch komputerów.

Z góry dziękuje za jakiekolwiek sugestie.
  • Poziom 21  
    ROGER ma coś takiego jak Roger Licensing Server, oprogramowanie służące do obsługi wielostanowiskowych aplikacji RCP Master. Czy nie tego szukasz? Kiedyś (jakieś 6 lat temu) jak w moje firmie wdrażałem system RCP to Roger był najbardziej atrakcyjny cenowo.
  • Poziom 31  
    Jeśli nigdy nie robiłeś Rogera to możesz się połamać. A kasa którą zarobisz, będzie niewspółmierna do czasu spędzonego na obiekcie.
    Novus robi dość prosty system, kwestia tylko ile kart ma odsługiwać.
    Polecam przeniesienie tematu do Zabezpieczenia stacjonarne. Tam uzyskasz więcej praktycznych odpowiedzi
  • Poziom 1  
    Tutaj jest prosty rejestrator czasu pracy RCP e302
    keldata.com/index.php/systemy-it/36-rejestrator-czasu-pracy
    może kogoś zainteresuje, od dwóch tygodni testujemy w firmie i póki co radzi sobie bardzo dobrze, to dla tych co nie potrzebują rozbudowanych systemów i trudnego w instalacji sprzętu.
  • Poziom 11  
    Dla osób które potrzebują czegoś bardziej ambitnego z wyświetlaczem TFT portem Ethernet oraz biometryką polecam ZDC20T - podstawowy model Realanda:

System RCP z portem Ethernet

P.S. W sprawie rabatów instalacyjnych proszę o kontakt na PW
  • Poziom 13  
    Oprogramowanie Punktualnik 2.0 dostępne od firmy controlsys umożliwia prace w systemie klient - serwer co spełnia wymaganie postawione przez autora tematu. Do tego czytnik kart zbliżeniowych Unique 125kHz (np. CFR4 z czterema klawiszami funkcyjnymi) i można się cieszyć z pełni funkcjonalnego systemu RCP.