Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TELEFON Panasonic kx-tg2511 chcę uruchomić

14 Gru 2012 10:21 4074 11
  • Poziom 2  
    Witam,
    chciałabym sie dowiedzieć, dlaczego tel KX - TG2511 nie działa? Podłączenia są ok. wybiera nr tel i potem głucha cisza... Nie mam filtra DSL ani innego - czy można to ominąć? Jestem całkowitym laikiem w tej kwestii. Proszę o dokładną podpowiedź, co robić.? Dzięki serdeczne.
    Aśka
  • Poziom 11  
    Witam.
    Kilka pytań:
    1. jaki operator
    2. jakie usługi na linii (telefon, internet, TV od tpsa)
    3. czy jak podłączysz wszystko i naciskasz klawisz podniesienia słuchawki (lewy) masz sygnał?
  • Poziom 2  
    Dzięki za odpowiedź . W międzyczasie sobie poradziłam. Wszystko gra. Aśka
  • Poziom 2  
    Witam, mam podobny problem jak Asia z tym samym modelem, można się na niego dodzwonić, lecz zadzwonić - nie, wybiera numer i cisza odlicza czas, operator orange, usługi na linii (telefon, internet, TV od tpsa) po naciśnięciu słuchawki nie mam sygnału. Staty telefon na kablu działa bez zarzutów. Proszę o pomoc.
  • Poziom 36  
    bozenkon napisał:
    Witam, mam podobny problem jak Asia z tym samym modelem, można się na niego dodzwonić, lecz zadzwonić - nie, wybiera numer i cisza odlicza czas, operator orange, usługi na linii (telefon, internet, TV od tpsa) po naciśnięciu słuchawki nie mam sygnału. Staty telefon na kablu działa bez zarzutów. Proszę o pomoc.

Czy po podniesieniu [włączeniu] mikro telefonu jest sygnał.
    Czy w tym model jest zasilany z zasilacza [czy gniazdo jest zasilacza] lub [miejsce na baterię]. Jest bez przewodowy może wymaga naładowania.
  • Poziom 2  
    telefon jest bezprzewodowy, ładuje się w bazie, baterie w słuchawce też ma, telefon jest nowy, naładowany na trzy kreski, jak pisałam można się na niego dodzwonić bez problemu, tylko wychodzące połączenia nie działają , jak pisałam wyżej.
  • Poziom 27  
    W każdym telefonie Panasonica fabrycznie włączone jest wybieranie tonowe. Zakładając, ze właściciel nie "grzebał" zbytnio w ustawieniach to wybierania nie zmienił.
    Poza tym, gdyby było wybieranie impulsowe, a linia by go nie widziała to sygnał w słuchawce by był dalej przez kilka sekund po zakończeniu wybierania. Nie byłoby ciszy.
    Zakładam, że stary i nowy telefon podłączone są do tego samego gniazda identycznie a nie przez jakiś dodatkowy adaptor.
    To, że można się na niego dodzwonić oznacza, że można porozmawiać czy tylko słychać dzwonek?
    RP
  • Poziom 2  
    Odpowiadam na powyższe pytanie, słychać sygnał dzwonka, odbieram i rozmawiam.

Aparat sprawdziłam w pracy, podłączyłam go i działał, mogłam z niego dzwonić, po podłączeniu w domu sygnał po naciśnięciu słuchawki pojawił się, ale nadal po wyciśnięciu numeru jest to samo, wybieranie i cisza w słuchawce. Dzwoniłam na infolinię do TP i powiedziano, że z ich strony jest wszystko w porządku, że to wina aparatu. Pani powiedziała, że sprawdzałam w pracy podłączając do gniazdka bezpośrednio, jest to połączenie analogowe, a w domu aparat podłączony jest do liveboxa i jest to połączenie internetowe - wina leży po stronie aparatu. I dalej nie wiem co mam robić, dzwoniłam na infolinię panasonic, został zmieniony numer, podano nowy, dzwoniąc połączenie jest automatycznie odrzucane. Proszę o pomoc.
  • Poziom 11  
    Witam. Miałem podobny przypadek ale z Gigasetem. Klient, użytkownik Liveboxa wykupił chyba jakiś nowy pakiet (usługę) i aparat przestał działać prawidłowo. O ile mnie pamięć nie myli pomogło dopiero zresetowanie telefonu i ponowne zalogowanie do bazy.
  • Poziom 2  
    Dziękuję bardzo za pomoc, chodziło o wybieranie tonowe - nie mogłam tego znaleźć w ustawieniach.