Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Pro Audio A2 & Pro Audio A3 zawodowe końcówki mocy! Zdjęcia!

djbrotkers 14 Dec 2012 15:09 3705 0
Wago
    djbrotkers
    Level 16  
    Do sprzedania posiadam dwa zawodowe wzmacniacze polskiej produkcji:

Przeznaczenie

Wzmacniacze mocy A2/A3 przeznaczone są głównie do stałych i mobilnych
    profesjonalnych systemów nagłaśniających. W zależności od potrzeb mogą pracować w
    kilku konfiguracjach. W przypadku gdy zachodzi potrzeba wysterowania zestawów o
    większej mocy oba kanały można przełączyć w tryb mostkowy.

Moc wyjściowa RMS Pro Audio A2

Stereo 2x450W/8ohm

2x750W/4ohm

2x1000W/2ohm

mono - bridged 1500W/8ohm

2000W/4ohm

Pasmo przenoszenia

+/- 0.5dB 20Hz-20kHz

Dynamika (S/N) >100dB

Współczynnik zawartości harmonicznych THD <0.05%

Czułość wejściowa / Impedancja 1.1V/20kW

Wzmocnienie napięciowe 56 (35dB)

Zasilanie 220-240V/50Hz

Wymiary ( W x H x D ) mm 483x88x405

Pojemność filtra 80,000uF

Waga 19kg

Z końcówką nigdy nie miałem żadnych problemów podczas jej użytkowania, nigdy mnie nie zawiodła. Nie było w niej nic grzebane! W swojej karierze przerobiłem już wiele końcówek mocy różnych firm i tą mogę na prawdę szczerze polecić, opinię wystawiam opartą na testach a nie informacjach "wyssanych z palca". Miałem okazję porównać ją z końcówkami znanych firm o podobnej a nawet i większej mocy m.in Crest CC 2800, ADS PLX 2400, Crown Macro Tech 2400, Peavey CS 2000 i wiele innych.... W teście PRO AUDIO A2 przebijała wszystkie końcówki swoim wspaniałym brzmieniem, klarowny, czystym jak i bardzo dynamicznym. Znakomicie radzi sobie zarówno w basie jak i w górce. Znawcą tematu wyjawnię, że brzmi bardzo podobnie jak Crest CA 9.

Jeśli nie wierzysz w to co napisałem zapraszam na test! :-)

[Sprzedam] Pro Audio A2 & Pro Audio A3 zawodowe końcówki mocy! Zdjęcia! [Sprzedam] Pro Audio A2 & Pro Audio A3 zawodowe końcówki mocy! Zdjęcia!

Moc wyjściowa RMS Pro Audio A3

Stereo 2x750W/8ohm

2x1250W/4ohm

2x1650W/2ohm

mono - bridged 2400W/8ohm

3300W/4ohm

Pasmo przenoszenia

+/- 0.5dB 20Hz-20kHz

Dynamika (S/N) >100dB

Współczynnik zawartości harmonicznych THD <0.05%

Czułość wejściowa / Impedancja 1.1V/20kW

Wzmocnienie napięciowe 70 (37dB)

Zasilanie 220-240V/50Hz

Wymiary ( W x H x D ) mm 483x132x405

Pojemność filtra 134,400uF

Waga 28kg

Z końcówką nigdy nie miałem żadnych problemów podczas jej użytkowania, nigdy mnie nie zawiodła. Nie było w niej nic grzebane! W swojej karierze przerobiłem już wiele końcówek mocy różnych firm i tą mogę na prawdę szczerze polecić, opinię wystawiam opartą na testach a nie informacjach "wyssanych z palca". Miałem okazję porównać ją z końcówkami znanych firm o podobnej a nawet i większej mocy m.in Crest CC 4000, ADS PLX 3200, Crown Macro Tech 3600vz, Peavey CS 3000 i wiele innych.... W teście PRO AUDIO A3 przebijała wszystkie końcówki swoim wspaniałym brzmieniem, klarowny, czystym jak i bardzo dynamicznym. Znakomicie radzi sobie zarówno w basie jak i w górce. Znawcą tematu wyjawnie, że brzmi bardzo podobnie jak Crest CA 12.

Jeśli nie wierzysz w to co napisałem zapraszam na test! :-)

[Sprzedam] Pro Audio A2 & Pro Audio A3 zawodowe końcówki mocy! Zdjęcia! [Sprzedam] Pro Audio A2 & Pro Audio A3 zawodowe końcówki mocy! Zdjęcia!

Dla zainteresowanych zamieszczam dokładną instrukcję wzmacniaczy w wersji pdf.

Cena
    Pro Audio A2 2000zł
    Pro Audio A3 2700zł

Tel.603-454-347 (Dzwonić najlepiej po 16:00)
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
  • Wago