Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung avila - Dotyk nie działa do połowy

lukas19888 14 Dec 2012 20:34 3546 10
    lukas19888
    Level 9  
    Witam,
    Samsung avila prawdopodobnie mógł zawilgotnieć gdyż podczas deszczu miałem go w kieszeni. W domu się okazało, że dotyk nie działa do połowy(lewa część nie działa).
    Kupiłem nowy dotyk lecz jest to samo, nadal nie działa lewa część dotyku.
    Co może być przyczyną? Czy może być uszkodzona taśma lub ten nowy dotyk jest uszkodzony?
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam Łukasz
    sm233
    Level 38  
    Wymień lub wyczyść taśmę w która wpinasz dotyk albo przejrzyj płytę czy nie podeszła cieczą.
    lukas19888
    Level 9  
    Na płycie nie widać żadnych śladów cieczy więc mam nadzieje, że z nią wszystko jest ok. Spróbuję wymienić taśmę, zobaczymy czy pomoże.
    lukas19888
    Level 9  
    Witam, wymieniłem w samsungu taśmę całą tą co się wpina w nia digitizer i wyświetlacz itd. i nadal działa tylko do połowy dotyk. Czy to może być uszkodzony jednak ten dotyk chociaż nowy czy coś innego będzie uszkodzone?
    Co to może być przyczyna?

Dodano po 4 [minuty]:

jak klikam z lewej strony ekranu to wciskają się klawisze środkowe
    poochone
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Uszkodzony dotyk bylo opisywane wielokrotnie
    lukas19888
    Level 9  
    to takie buble sprzedają? ponieważ już jeden założyłem to w ogóle nią działał kupiłem drugi to działa do połowy. Masakra jakaś
    rpk
    Level 26  
    Jeśli na drugim nie zadziała to uszkodzony sterownik na pł.głównej ale tego w domowych warunkach nie wymienisz.
    lukas19888
    Level 9  
    Czyli bez oddania do serwisu sie nie obejdzie;( Ile może kosztować taka wymiana tego sterownika?
    rpk
    Level 26  
    Co serwis to inna cena myślę że 50-60zł powinieneś się wyrobić.