Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka LG czy Samsung eco bubble

15 Gru 2012 10:27 9972 3
  • Poziom 9  
    Nie wiem na co się zdecydować co proponujecie mam na myśli obie w cenie około 1500zł, która będzie trwalsza Czytałem tu Eco bubble, że rozpuszcz proszek w 40sek inne w 27min czy to prawda. Każdy komentarz się przyda liczę na pomoc.
  • Poziom 14  
    Czytaj dalej bzdury na tej stronie. Według nich efektywność prania w 15C jest taka sama jak normalnie w 30C. Szkoda, że 15C się nie da ustawić a sam samsung pisze, że nie dopiera brudnych rzeczy ten program.

"tryb EcoBubble jest włączany automatycznie, zależnie od programu, bez możliwości jego wyłączenia. Tryb samego EcoBubble, stosuje się do prania "oszczędnego", może nie być skuteczny przy mocniejszych zabrudzeniach."

Więc nie wierz w marketingowy bełkot. Mam sam taką pralkę, więc wiem co piszę.

"Gdy rozebrałem pralkę i wyjąłem tą maszynę odpowiedzialną za bąbelki okazało się, że tam tak naprawdę nie ma co się zepsuć. Kawałek plastiku połączonego zwykłymi rurkami "

Jakim cudem kawałek plastiku, robi bąbelki sam z siebie?
  • Poziom 1  
    grzech1991 a w moim modelu WF1702WSW
    Link
    jest mozliwosc włączenia prania w zimnej wodzie jak i wyłączenia ecobuble
  • Poziom 14  
    U mnie ecobubble samo się włącza, pranie akurat w zimnej wodzie mam ale tu piszą nie o zimnej a o 15C ;)

Jest jeszcze jeden paradoks, pralka pozwala na zostawienie prania zamoczonego w wodzie ale nie pozwala na odpompowanie wody :D. Wydaje mi się, że wystarczyło by włączyć wirowanie, z wyłączonym wirowaniem.