Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell vostro 1510 resetujący się, niebieski ekran

Jestę nowicjuszę 15 Gru 2012 16:38 2040 2
  • #1 15 Gru 2012 16:38
    Jestę nowicjuszę
    Poziom 2  

Witam,mam problem z moim 3-letnim laptopem (dell vostro 1510)
    mianowicie,podczas wczorajszego użytkowania laptopa,co jakiś czas ekran robił sie niebieski,i na niebieskim tle były białe napisy (po angielsku),laptop sie wyłączał.
    Po którymś z kolei takim restarcie,laptopa włączyłem,i na początku normalnie się włączał,i podczas gdy system się ładował (z 20min) przytrzymałem przycisk wyłączania,ponownie go włączyłem,pokazał się pulpit do logowania tylko,że
    czarno-biały,pisało tam coś tam,że są błędy z auto startem,i system postara się przywrócić do czasu gdy wszystko działało poprawnie,ble,ble,ble...(zainstalowane w tym czasie oprogramowania mogą zostać utracone.
    Kliknąłem,aby naprawic,i dobra dobra niby sie naprawiło,lapek sie włączył ponownie,i tutaj znów to cholerne ładowanie systemu,gdyż tu nagle podczas ładowania systemu odłączyła mi sie ładowarka,i laptop,że tak powiem poi chwili umarł.
    Teraz gdy próbuje go włączyć,nic sie nie dzieje nawet sie nic nie dzieje oprócz tego,iż gdy jest na samej bateri bez ładowarki,to w czasie przyciskania przycisku włączania zapala się kontrolka ta obok kontrolki ładowania baterii.
    A jak podłączę go do ładowarki,to zapala sie ta sama kontrolka obok kontrolki od ładowania baterii (wentylator ani dysk nie ruszają).

DANE TECHNICZNE:
    Procesor:intel core 2 duo (1,8 ghz)
    pamięć ram: w dwóch kościach 1 2gb (jakas firma której nazwy nie pamiętam)
    druga samsunga 1gb.
    dysk:sata 250 gb
    grafika:jak sprawdzałem poprzez wpisanie bodajże "dxdiag" pisało "zintegrowana"

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam ;>

0 2
  • #2 15 Gru 2012 17:05
    sstaniszewski
    Poziom 15  

Spróbuj wyjąć jedną kość ramu i włączyć lub podmienić na jakąś pewną.

0
  • #3 17 Gru 2012 19:03
    Jestę nowicjuszę
    Poziom 2  

on bez kosci i tak startuje,znaczy ekran sie zapala na czarno (wiem,że to dziwnie brzmi).

0