Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ZYXEL NSA310 konfiguracja pyLo - Jak skofigurować pyLoad do pobierania plików

pulikow 15 Dec 2012 17:58 3234 3
    pulikow
    Level 20  
    Witam

Postawiłem dysk sieciowy Zyxel NSA310. Zainstalowałem na nim program pyLoad.
    Mam problem z jego konfiguracją aby można było pobierać pliki z serwerów typu rapidshare, filesonic itp bez posiadania na nich opłaconego konta.
    Wiem, że trzeba będzie wklepywać captcha ale lepsze to niż pozostawianie na noc włączonego komputera.

Puki co, wchodzę na stronę administratora NSA310, uruchamiam pyLoad.
    W Queue wklejam linki itd.
    No i tyle by było. Nic się nie ściąga.
    Raz udało się coś pobrać ale zamiast plików kilkumegabajtowych pojawiły się jakieś małe pliki po kliknięciu których odsyłało na serwer plików.

Nie wiem czy trzeba coś kombinować z portami w routerach.

Na tą chwilę mam stałe IP zewnętrzne. Jeden router jest na dachu do odbierania WiFi (nie mam do niego dostępu), drugi router jest już w domu, rozdziela internet po WiFi oraz dalej przez switch.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    smunio
    Level 1  
    Podłączam się do pytania i czekam na podpowiedzi.
    hermes-80
    Level 43  
    Większość serwisów nie udostępnia takich możliwości nawet z kodem ponieważ są nieaktualne wtyczki do nich.
    pulikow
    Level 20  
    Trochę pogrzebałem w ustawieniach pyLoad i z niektórych serwisów ściąga ale z nielicznych.
    Reszta powoduje albo raport błędu albo ściąga tylko kilka kilobajtów pliku, który ma znacznie więcej.

Niby na stronie pyLoad podają, że soft ściąga z większości serwisów w trybie "free".