Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 6910P Wentylator ciągle pracuje na okrągło.

16 Gru 2012 09:39 2847 10
  • Poziom 10  
    Witam parę dni temu kupiłem laptopa hp 6910p z procesorem T8300 3gb Ram
    wizualnie wygląda jak nowy wszystko płynnie chodzi system xp profesional sp3 dedykowany dla hp
    1 Problem to po wyłączeniu ciągle chodzi wiatrak jeżeli jest podłączony do zasilacza
    myślałem że go chłodzi ale on chodził całą noc rano sprawdziłem dalej się kręcił
    szukałem w biosie ale nie znalazłem opcji wyłączenia
    jedyne co jest tam to alvays......fan..... i jest ustawione na distabe

2 Problem jeśli go wyłączę całkowicie na ok godzinę to niemożna go włączyć uruchamia się dopiero po wyjęciu i włożeniu baterii
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Wentylator poprawnie działa.Przeczyść całe chłodzenie, radiator wentylator.
  • Poziom 10  
    tak działa poprawie chodzi na małych obrotach na testy wgrałem gre burnouta i podczas gry wiatrak przyśpiesza laptop nie jest gorący a gdy go kupiłem to widać że był czyszczony niema ani śladu kurzu
    gdy go wyłączam to wiatrak chodzi na małych obrotach nie słychać go chyba że przyłoży się ucho

Pisownię popraw (z "wiatrakami" włącznie) i interpunkcję uzupełnij. [M]
  • Poziom 43  
    Poprawnie regulacja wentylatora, wraz z obciążeniem wzrasta temperatura, wtedy kontroler przyspiesza obroty wentylatora.
  • Poziom 10  
    Witam.
    Problem nadal występuje.
    Wentylator w laptopie działa OK, laptop się nie grzeje problem polega na tym, że gdy laptop jest wyłączony wentylator dalej chodzi. Po wyjęciu wtyczki od ładowarki jest cisza, ale potem aby go włączyć muszę wyjąć baterię na ok. 30 sekund. Jeśli jest pod zasilaczem nie ma problemu z włączeniem. Może to być wina baterii, dlatego że 1 cela jest uszkodzona – nie ma napięcia. Tylko czemu ciągle pracuje wentylator?
  • Poziom 43  
    Na zasilaczu ten sam efekt nadal wentylator pracuje?
  • Poziom 10  
    tak jak pisałem wyżej gdy używam laptopa pod zasilaczem po wyłączeniu całkowitym wentylator nadal pracuje po odpięciu zasilacza cisza
  • Poziom 10  
    problemem jest uszkodzony układ zasilania dlatego cały czas pobiera prąd co dalej ???
  • Poziom 43  
    artursony napisał:
    uszkodzony układ zasilania

Podaj szczegóły tego układu.
  • Poziom 10  
    Problem rozwiązany po wymianie płyty głównej