Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig AURA - SEAT. Działa jak chce. Czasami nawet się nie włączy.

06 Lut 2005 22:20 3492 6
  • Poziom 20  
    Radyjko dziala jak chce. Raz dziala 6 godzin i mozna wlaczac i wylaczac do woli , a jak mu odbije to nie trybi wogole. Kwarc sprawdzalem, na procka mi raczej nie wyglada, napiecia sterujace, zasilajace na procku sa oki (schemat mam) . Co jeszcze moge ugryzsc? moze to byc pamiec??? radyjko ma sciagniety kod (seryjnie) ale z tego co wyczytalem te radia chodza takze z kodem . Prosze o podpowiedzi . Z gory dzieki
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    To nie jest wina pamięci. Ja bym szukał zimnych lutów lub pękniętej ścieżki.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    A od siebie dodam że można jeszcze szukać w układach zasilania,stabilizatorach, resecie... Uszkodzonych przelotek na druku. Zacznij od metoda termicznych i mechanicznego męczenia radia.

A ciekawe jak kolega prawdzał kwarc ? Omomierzem ? ;) Seryjnie każde radio ma kod i to aktywny ale czytając instrukcję obsługi użytkownik może go sobie wyłączyć pod warunkiem że go zna.

SławeK
  • Poziom 20  
    Kwarc podmienialem a nie mierzylem :) rzeczywiscie powalcze jeszcze z przelotkami w druku moze ktoras sie skorodowala lub cos innego . Powalcze i dam znac
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    Oj przelotki to podstawa - pooglądaj a znajdziesz mnóstwo czarnych. Do tego trochę zimnych lutów.
  • Poziom 20  
    zamykam temat!!!!! :) znalazlem dwie przelotki zasyfione. Mam nadzieje ze to wszystko. Dzieki i pozdr :)