Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POŁĄCZENIE NETIASPOT Z PIRELLI

16 Gru 2012 18:40 1344 5
  • Poziom 2  
    Witam, temat z tym routerem wałkowany niejednokrotnie. Chodzi o to , że posiadam internet z Netii przez router NETIASPOT, na którym mam także włączoną sieć wi-fi , ale mam też po starej umowie z Netii router PIRELLI DRGA125G(oprogramowanie pirelli), który chciałbym wykożystać tak aby odbierał wi-fi z NETIASPOT i oddawał internet dalej przez porty lan , ponieważ jeden z tych portów chciałbym podpiąć pod dekoder polsatu HD5000. Ogólnie konfiguruję tego pirelli już 2 tygodnie i już miałem wszystko : sieć wirtualną, WDS- czyli łapanie wi-fi z netiaspot i pirelli dalej rozsyłał wi-fi ale przy tej konfiguracji porty lan nie dostawały sygnału :-(( Oczywiście DHCP na pirelli były wyłączone. POMOCY , BO JUŻ SIWIEJE OD TEGO DŁUBANIA.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Szukaj w pirelli trybu AP Client (aka Station Infrastructure) to kicha.

No ale WDS powinno dać sygnał na porty ether, LAN IP routerów masz różne ?
  • Poziom 2  
    tak mam
    różne IP, inaczej bym chyba nie dał rady ustawić WDS
    WDS nie ma nic do IP, w WDS-ie podajesz BSSID a nie IP.
  • Poziom 2  
    no, okey, ale na 100% zmieniłem, może jakieś łopatologiczne porady,bo od tego dłubania już mi się wszystkie opcje wymieszały.
    Kolego, jak nie styka to nic nie zrobisz choćbyś się wysilał,
    Sprzedaj pirelli i kup WA701ND, ma tryb AP Client i poda ci neta z WIFI na kabel.

Dodano po 1 [minuty]:

Jak podłączyłeś WDS-em, i połączyłeś komputer kablem do pirelli, to jaki komputer dostał IP ?
    Pokaż "ipconfig /all" z okna cmd.exe

Jaki jest IP NS ?