Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RNS510 + parrot ck3100 - jak podłączyć

16 Gru 2012 19:17 4239 6
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam pytanie jak podłączyć parrot ck3100 do navi RNS510 do której wtyczki trzeba podłączyć przewody.Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    Zasilające czy głośnikowe ?
    Skoro tego nie wiesz to nie boisz się uszkodzić dość poważnego sprzętu ?
  • Poziom 2  
    Kolego "msepl" chodzi o podłączenie głosu bo zasilanie mam podłączone telefon się łączy z parrotem ale nie ma głosu w navi.
  • Poziom 25  
    SZYMON BYDGOSZCZ trzeba było precyzyjniej - np. www.google.pl lub gdzieś w internecie....
    wracając do tematu, musisz wpiąć się do kostki głośnikowej, tzn. do tej z której wychodzą sygnały do poszczególnych głośników. Musisz zakupić odpowiednią przejściówkę lub rozciąć w/w przewody i się w nie odpowiednio podłączyć.

pozdr
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Witam.
    Nic nie musisz wycinać,kupować dodatkowych adapterów itp.Jeżeli masz już podłączone zasilanie czyli plus stały,plus po stacyjce i minus to pozostaje ci tylko wykorzystać w radiu fabryczne wejście zestawu głośnomówiącego.Pod pin tel mute podłączasz żółty przewód natomiast pod wejścia tel in+ i tel in -(lub Ph+ i Ph-) dwa wolne przewody chyba pomarańczowy i niebieski wychodzące z niebieskiej centralki zestawu.Sprawdzę jeszcze dokładnie kolory przewodów line out i potwierdzę.Pozdrawiam.
    Edit.
    Line out to brązowy i zielony a nie jak napisałem pomarańczowy i niebieski.
  • Poziom 2  
    Witam.

Wielkie dzięki darens za szczegółowe rozpisanie podłączenia. Bardzo jasno prosto i dokładnie rozpisane co i gdzie o to mi chodziło.Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam.