Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka słuchawka bluetooth do Samsung GT-S5610 i Nokia E-52?

16 Gru 2012 19:21 5040 2
  • Poziom 19  
    Dobry wieczór
    Czy jest taka słuchawka, która współpracowałaby z dwoma telefonami:
    - Samsung GT-S5610 - Bluetooth 3.0 oraz
    - Nokia E-52 - Bluetooth 2.0 +EDR?
    Może to być słuchawka firmy Nokia, Samsung lub Jabra byle działała z oba telefonami.
    Będę korzystał z tego sporadycznie w samochodzie.

GSM to całkowicie nie moja specjalność i proszę o poradę.
  • Poziom 31  
    Proponuję Plantronics M20 lub M50. Model posiada funkcję multipoint czyli podepniesz dwa telefony. Mocny pałąk, na stałe zamontowany, więc słuchawka się nie wypnie z pałączka. Dobre czasy rozmów do 11h i czuwania do 11dni. Model M50 ma ładowarkę samochodową. Cena ok 100-150zł w normalnym sklepie (polecam kupić w sklepie, żebyś mógł przymierzyć na ucho). Poza tym Plantronics to niezależny producent i nie ma problemu by sparować dwa telefony. Odradzam kupowanie, Nokii czy Samsunga, bo zdarza się, że mimo multipointa np słuchawka Samsunga "gubi" telefon Nokii.
  • Poziom 2  
    Faktycznie, to świetny produkt. Jestem posiadaczem M20 i sprawdza się rewelacyjnie, jednak instrukcja jak używać, łączyć tę słuchawkę z telefonem opisana w załączonej do przedmiotu instrukcji to pomyłka. Na podstawie przynajmniej mojej nie dało się wprowadzić w tryb parowania słuchawki dla połączenia z drugim telefonem. Na szczęście na stronach anglojęzycznych instrukcja była napisana rzetelnie - nie mówię o identycznej jak polska tylko w języku ang na pdf, bo to też pomyłka :)