Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyc lenovo s10-3t do tv?

carolaen 16 Gru 2012 23:36 1206 6
  • #1 16 Gru 2012 23:36
    carolaen
    Poziom 6  

Witam.. Bardzo prosze o pomoc bo juz naprwde pomysly sie skonczyly...chce podl. mojego notebooka do telewizora panasonica CRT(w sensie z tyleczkiem)... mam kabel kupiony na internecie vga-euro... probowalam przez wlasciwosci grafiki...panel sterowania i połacz z projektorem...i skrutem klawiszowym fn (przelacznik urzadzenia wyś.) na tv zgdzyta i lataja pojedyncze piksele czasem, ale na tym koniec...nawet zainstalowalam program PowerStrip-tez porazka...:(:( prosze niech mi ktos pomoze bo juz nie ogarniam!!

0 6
  • #2 17 Gru 2012 01:26
    anmedia
    Poziom 39  

W karcie graficznej obniz rozdzielczosc do najmniejszej jaka mozesz uzyskac. Dopiero jak pokaze sie obraz na Tv stopniowo zwiekszaj rozdzielczosc.

0
  • #3 17 Gru 2012 12:21
    carolaen
    Poziom 6  

obnizylam do najmniejszej jaka byla mozliwa...jedyne co mi sie udalo uzyskac to zwielokrotniony symbol ktory mam na tapecie w formie kilku pochlastanych pikseli ale da sie zauwazyc ze to z mojej tapety na kompie...
    kabel ktory kupilam to ten http://www.digitalsys.pl/images/Konwerter%20VGA-EURO.jpg
    po podlaczeniu dzwiek jest idealny na tv z kompa i nic poza tym...:(

0
  • Pomocny post
    #5 17 Gru 2012 14:02
    hojlo1
    Poziom 35  

Dać sobie spokój z tym konwerterem (sam takie przez pewien czas montowałem).

Trzeba sporo zachodu (i szczęścia) by w notebooku zadowalające rezultaty uzyskać.

Bezproblemowe są te w pudełkach, np:
    Link

Szukać czegoś takiego (tanio), choćby na allegro

0
  • #6 18 Gru 2012 13:27
    carolaen
    Poziom 6  

a czy w takim razie to mi zadziala
    http://allegro.pl/konwerter-vga-na-video-s-video-vga-tv-i2870838494.html
    czy okaze sie takim samym szmelcem jak ten kabel??
    bardzo prosze popatrzcie na to i powiedzcie czy moge to kupic ...bo jak znowu wydam pieniadze na cos co nie zadziala to skonczy sie tak ze bede miala tego mojego lenovo wbitego w tv, jak mi puszcza nerwy...:/

0
  • #7 18 Gru 2012 15:44
    anmedia
    Poziom 39  

A dlaczego nie pojdziesz do jakiegos najblizszego sklepu komputerowego. Zawsze masz czas na sprawdzenie i ewentualne oddanie. Moze w rezultacie wyszloby troche drozej niz na tym portalu aukcyjnym ale obyloby sie bez problemow i nerwow.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo