Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia C3-00 - Aktualizacja oprogramowania

17 Gru 2012 09:50 3915 2
  • Poziom 13  
    Mam nokię c3-00 i chciałem zaaktualizować oprogramowanie z wersji 04.60 do najnowszej 08.36 poprzez program Nokia Ovi Suite.
    Podłączam nokię przez oryginalny kabel USB, naciskam w tel Nokia Ovi Suite, od razu w programie wyskakuje, że są dostępne aktualizacje. Więc klikam w to. Program robi kopię zapasową i zaczyna instalować oprogramowanie, i pisze że 15 min do końca. Telefon sie wyłącza i włącza od nowa i na komputerze pasek instalacji jest na 25% i wtedy nic się nie dzieje,i po 2min na ekranie wyskakuje" Połączenie z urządzeniem utracone" i instalacja się przerywa. Dodam, że podczas instalacji nic nie ruszam w telefonie ani w kompie. Próbowałem już chyba z 10 razy i za każdym razem to samo. Resetowałem telefon, przywracałem ustawienia fabryczne i nic. Wczoraj wieczorem spróbowałem ostatni raz i coś się popitoliło w telefonie. Gdy kładłem się spać było trzy krechy baterii. Rano się budzę, telefon wyłączony, włączam BATERIA WYCZERPANA. Coś zeżarło mi baterię. Ta aktualizacja zryła mi telefon. telefon obecnie się ładuje, gdy przyjdę ze szkoły włączę go i będę użytkować normalnie. Sprawdzę czy działa wszystko, ale nie wiem dlaczego nie mogę zaktualizować oprogramowania. Proszę o pomoc.
  • Poziom 13  
    Problem rozwiązany. Te brandowane softy psuły wszystko. Zaaktualizowałem przez wifi a potem phoenixem wywaliłem branding i teraz bezproblemowo można aktualizować przez PC.