Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 37PF5320/10 Flat TV - Nie wyszukuje wszytskich programów (kablówka UPC)

tippex 17 Gru 2012 13:46 2745 1
  • #1 17 Gru 2012 13:46
    tippex
    Poziom 9  

Witam.

Chciałbym podzielić się z wami moim problem i prosić o pomoc w rozwiązaniu poniżej opisanego problemu:

Borykam się z takim problemem po podłączeniu kablówki UPC w/w telewizorze odnalazł wszystkie programy było ich około 60. po paru tyg. włączam tv i mam łącznie 16 programów podstaw.czyli Polsat itp (TVN nie ma) + kilka z kablówki jak Viva. Próba ponownego wyszukania programów nie przynosi żadnych rezultatów za każdym razem jest tylko 16 zamiast 60. Telewizor zaczyna znajdować programy na częstotliwości 159 mhz do 199 i następne przy około 399 mhz. Wcześniej już na małych częstotliwościach łapał kanały. Teraz po wejściu w tryb serwisowy -> tuner mam: IFPLL 30 , AGC 32, AGC L' 24 tu zmieniłem niechcący z jakiejś cyfry własnie na 24 i po ponownym wyszukaniu znalazł mi TVN a wcześniej nie było jak wielu innych programów za to z tych 16 programy jak zone europa, CN, czy euro sport Śnieżą mi. Problem w tym ze mam tak od paru miesięcy a po prostu nie dawałem tv do naprawy bo każdy krzyczał jakieś niebagatelne sumy i tak cierpiałem z tymi 16. ale chyba problem tkwi w ustawieniach. Mógłby ktoś podać dokładne ustawiania o ile to wina leży w tym podam ustawienia jakie mam:
    tryb serwisowy -> tuner
    IFPLL 30 , AGC 32, AGC L' 24
    tryb serwisowy -> options
    op1- 152
    op2- 37
    op3- 15
    op4- 113
    op5- 252
    op6- 27
    op7- 67

Jakie dać ustawiania żeby wyszukiwał na wszystkich częstotliwościach?
    Jeżeli można prosić o dokładne wytłumaczenie byłbym wdzięczny co może być czy on jest zepsuty czy rozkodowany dodam ze nic nie grzebałem. Pozdrawiam

0 1
  • #2 20 Gru 2012 22:09
    bolekdzwo
    Poziom 14  

jeżeli grzebałeś w trybie serwisowym nie mając o tym pojęcia to zapomnij, nikt ci nie pomoże.

0