Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tablet goclever I71 błąd baterii

MIKI296 17 Dec 2012 19:04 4251 7
    MIKI296
    Level 14  
    Witam ! Mam problem który polega a tym że od jakiegoś czasu nie używałem mojego tableta i gdy dziś podłączyłem go do ładowarki od razu pokazał że jest na 100% naładowany a kiedy wyciągam ładowarkę tablet wyłącza się .Pracue on na androidzie
    2.3 Proszę powiedzcie co robić!
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    flaguzz90
    Level 2  
    MIKI296 wrote:
    Witam ! Mam problem który polega a tym że od jakiegoś czasu nie używałem mojego tableta i gdy dziś podłączyłem go do ładowarki od razu pokazał że jest na 100% naładowany a kiedy wyciągam ładowarkę tablet wyłącza się .Pracue on na androidzie
    2.3 Proszę powiedzcie co robić!

reset lub aktualizacja ze strony producenta

Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości sprawdź pisownię używając przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość. jayu0
    MIKI296
    Level 14  
    Dzięki za odpowiedź spróbuje tego pomysłu.
    dper15
    Level 17  
    No tak tylko ze producent nie dba zbytnio o klientów i rzadko udostępnia update a kolejnym minusem jest fakt że możliwa jest tylko opcja ustawień fabrycznych.
    starepc.pl
    Level 24  
    Rozładuj tablet, na wyłączonym naładuj do 100%. Jeżeli nie pomoże to faktycznie pozostaje tylko przeinstalowanie oprogramowania. Sprawdź jeszcze czy masz recovery pod back+power.

Pozdrawiam
    majkeljot
    Level 12  
    Minęło sporo czasu. Autorze tematu, czy coś się rozwiązało z problemem?
    MIKI296
    Level 14  
    Chyba zdecyduje się na przeinstalowanie androida. Temat do zamknięcia