Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig CUC 6300. Na ekranie symbol kluczyka, prosi o hasło.

07 Lut 2005 09:45 1635 9
  • Poziom 11  
    Mam problem z ww. tv, po włączeniu są na ekranie tyko symole kluczy i prosi o podanie 4-ro cyfrowego hasła. Czy ktoś zna jakiś sposób odblokowania tego tv?

Darek
  • Spec od TV
    Witam. Sprawdź to :
    Przytrzymaj " i " na pilocie włącz TV
    jak nie pomoże to pobaw się kombinacją klawiszy vol+ , vol- , P- , P+...
  • Poziom 11  
    Niestety klawisz I i PC nie pomagają, również kombinacje z klawiszami vol+ , vol- , P- , P+... nie dają pozytywnego rezultatu.
  • Spec od TV
    Ostatecznością jest podmiana scalaka z pamięci , troszeczkę roboty bo trzeba otworzyć TV ale przynajmniej skuteczne.
  • Poziom 30  
    W trybach serwisowych podają : wyłączyć w. sieciowym trzymać P/C na pilocie i wcisnąć w.sieciowy zaczekaj do momentu jak się pokaże obraz.
  • Poziom 11  
    Pamięć (czystą) podstawiłem- bez efektu, z przyciskiem P/C również nie pomaga.
  • Spec od TV
    W bazie wsadów pamięci TV jest wsad do CUC6300 , wstaw zaprogramowaną pamięć , wyeliminujesz pamięć i pominiesz "klawiszologię" .
  • Poziom 30  
    Rozumiem że dysponujesz orginalnym pilotem. W SE nr 1/2005 podają dla CUC 5360.Skasowanie zapomnianego kodu odbywa się za pomocą nadajnika zdalnego sterowania przez wprowadzenie nast. sekwencji:(+) ,(-),(P-) oraz (P+).
  • Poziom 11  
    Dzięki Zdzisław za podpowiedź z pilotem, bo kombinowałem z klawiatury lokalnej, sprawdzę wieczorem i poinformuję o wynikach.

Dodano po 5 [godziny] 57 [minuty]:

Jeszcze raz dzięki Zdzisław, Twoja podpowiedź była trafna. Mam pytanie czy ktoś zna jakie powinno być napięcie wyj. zasilające linię H, bo mam za szeroki obraz i zwężony w pionie. Istnieje również możliwość iż poprzestawiały się nastawy w menu serwisowym, znają napięcie będę mógł wykluczyć jedno lub drugie.
  • Spec od TV
    Schemat mówi to:
    CUC6300
    21" - 124V , 14"orion - 115V , 14"philips - 105V.