Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PSU CHIEFTEC - chieftec cft-600-14cs BRAK KABLI

18 Gru 2012 18:11 2280 3
  • Poziom 8  
    Witam posiadam zasilacz chieftec cft-600-14cs i nie mam do niego kabli, kupno drogo wychodzi chciałbym się dowiedzieć jak zrobić takie kable i gdzie kupić końcówki ?
  • Poziom 27  
    Końcówki można kupić w sklepie ale uwierz mi, że jest to kosztowne. Najlepiej kupić kable dedykowane, ale jeżeli chcesz się tak bawić to najlepiej kupić jakiś zasilacz na dawcę. Od razu powiem Ci, że łączenie kabli z pinami nie jest takie łatwe, łatwiej jest ciąc kable, lutować je oraz na koniec użycie koszulek termokurczliwych.
  • Poziom 42  
    Chyba nie kupisz takich wtyczek do tego Chiefteca... Mam podobny zasilacz i wiem jak one wyglądają i nigdzie, nigdy się z takimi nie spotkałem. Może jednak w innych zasilaczach modularnych są używane takie same? J/w lepiej rozejrzeć się za dawcą albo pożegnać się z modularnością i przylutować sobie kable na stałe. Jeśli chodzi o molexy i resztę wtyczek, to tutaj pozostaje chyba również tylko rozbiórka jakichś zasilaczy. Na koniec te termokurczliwe koszulki i wszystko powinno wyglądać estetycznie.
  • Poziom 11  
    Robiłem kiedyś przewody do zasilacza Chieftec 550 . Nie miałem ich w zestawie. Trochę pracy z tym jest. Trzeba kupić odpowiedni końcówki przewód oraz zaciskarkę. jakość połączenia z wtyczka bardzo dużo od niej zależy. Jeżeli nie chcesz się w to bawić to można zamówić takie przewody zrobione za zamówienie. Poszukaj w google.