Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A2 1.4 tdi - adapter do licznika

18 Gru 2012 18:48 2199 17
  • Poziom 14  
    Witam. Potrzebowałbym jakieś adaptery aby podłączyć licznik na stole. Może ktoś mi pomóc w zakupie lub podać jakiś namiar? Z góry dziękuje.
  • Poziom 20  
    Ten licznik działa na linii k
  • Poziom 14  
    MMM. Co mam przez to rozumieć?:)
  • Poziom 33  
    Tzn. że nie ma tam magistrali CAN.
  • Poziom 14  
    Mogę prosić jasno o co chodzi. Wiem że licznik w tym samochodzie łączy się po linii K Co mam zrobić żeby podłączyć samochód z linii K a jak podłączyć po szynie can. Jest może jakiś darmowy program z rozpisanymi pinami?
  • Poziom 14  
    Mi ogólnie chodzi o podłączanie wyciągniętych liczników do carproga lub innego programatora. Tych nowych liczników jak i starszych sprzed 2000 r.

Dodano po 6 [minuty]:

Dostałem licznik od rozbitego Citroena Berlingo 2007r. Muszę wyciągnąć eeprom z rozbitego Citroena w wgrać do nowego

Dodano po 5 [minuty]:

to wszystko muszę zrobić na stole warsztatowym, dlatego tez się dopytuje o ogólne podłączenia liczników lub jakiś program co pokazuje jak i gdzie wpiąć aby działało.

Dodano po 2 [minuty]:

Mam nadzieje że zaraz mój temat nie wyląduje w koszu:)

Dodano po 1 [minuty]:

Cenne informacje mile widziane na PW w razie co.:)
  • Poziom 42  
    robert02500 napisał:
    jakieś adaptery

Jakie adaptery???
  • Poziom 14  
    No w sumie nie adaptery, źle ująłem to co chciałem napisać .Chodzi mi po prostu o jakiś zestaw kabli do podłączenia licznika. Jak źle pisze proszę mnie poprawić.
  • Poziom 42  
    Ha chciałbyś....se zrób...na szrot i heja...
  • Poziom 14  
    :) No właśnie nie wiem jak. Jeżeli jesteś w stanie coś załatwić takiego to zapłacę

Dodano po 1 [minuty]:

Albo jakieś sugestie jak to zrobic.
  • Poziom 14  
    Może inne ma ktoś sugestie prócz szrotu?
  • Poziom 31  
    Piszesz, że masz licznik na stole. Zobacz jakie ma wtyki, złączki i takich szukaj na szrocie. Ja tak robiłem przy liczniku Peugeota, wszystko robiłem na stole. Nie chcesz ze szrotu to takie wtyki kupuj w sklepie.
  • Poziom 13  
    Szukasz kostki licznika z kawałkiem instalacji (szrot) do tego schemat i jedziesz z tematem .
  • Poziom 14  
    A oznaczenia pinów w licznikach ma może ktoś , lub jakiś program gdzie to jest rozpisane jak podłączyć , może być płatny
  • Poziom 31  
    Przecież to sam dojdziesz po ścieżkach. Siadasz przed licznikiem, obierasz sobie ten pin i jedziesz po ścieżce gdzie ona prowadzi i masz np. żaróweczka podświetlenia czegoś tam. I tak lecisz wszystkie piny lub tylko te, które Cię interesują.
  • Poziom 14  
    A program AtelPIN ? Używał ktoś może tego ?