Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Turbo Diesel - Regeneracja turbiny turbo turbosprężarki Warszawa?

witek_wawa 18 Gru 2012 23:06 2337 2
  • #1 18 Gru 2012 23:06
    witek_wawa
    Poziom 7  

Witam, mam pytanie raczej do machaników, którzy wiele razy regenerowali turbiny w Warszawie i mają swoją opinię na temat części używanych do napraw i ich jakości. Osobiście regenerowałem w tym roku kilkanaście turbin w STS Turbo na Bemowie i odpukać wszystkie igiełki, ale zastanawiam się nad częściami użytymi do napraw. Nigdy nie pytałem na jakich częściach regenerują bo zawsze grało ale ostatnio przeczytałem że Garrett nie oferuje części zamiennych do regeneracji. Zapytałem więc w STS Turbo jakie oni części dają i odpowiedzieli mi że mają zamienniki Meleta z Anglii. Faktycznie jak byłem u nich ostatnio to pokazywali mi te części ale ponieważ nie siedzę w temacie to chciałbym was zapytać czy coś wiecie o tym producencie. Pytam bo już miałem takie zapytania ze strony klientów którym te turbiny u nas w serwisie montowaliśmy. Dzięki z góry za wasze szczere opinie.

0 2
  • #2 23 Gru 2012 17:59
    żałosna udręka
    Poziom 32  

Wrzuciłbym parę linków do sprzedawców z Chin, ale na Elektrodzie nie wolno umieszczać wygasających URL. Ja nie mam złudzeń, gdzie to się produkuje, a przynajmniej większość. Kierownica do Garrett 80$ na przykład. (Cena detaliczna) Nie twierdzę że ktoś tu oszukuje, bo to są oryginalne części i można je nabyć w różnych krajach. Na szczęście jeszcze chyba żaden klient nie wpadł na pomysł zobaczenia "Certificate of origin".

0
  • #3 23 Gru 2012 20:44
    witek_wawa
    Poziom 7  

Zdaję sobie sprawę że w Chinach jest wszystko i ceny są zaskakujące ale pytałem czy ktoś coś wie o jakości części Melet??? Oni w STS Turbo naprawiają na tych częściach właśnie. Kurde zakładam że są w miare dobre bo ogólnie firma też sprawia takie wrażanie i nigdy nie było skuchy.

0