Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung galaxy s + - zbita szybka

19 Dec 2012 16:51 3567 8
  • Level 12  
    Witam otóż kupiłem SGS+ ze zbita szybka, ale sprzedający dorzucił mi dodatkowa szybkę na wymianę.
    teraz chciał bym się dowiedzieć czy taka wymiana jest ciężka ??
    i czy coś pomiędzy panelem dotyku a szybka jest jakaś substancja ??
    proszę o odpowiedz.
    dziękuje.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 38  
    Taka wymiana jest NIEMOŻLIWA do wykonania. Nie oddzielisz dotyku od wyświetlacza bez uszkadzania elementów.
  • Level 14  
    Tu jest chyba dość wyczerpująca odpowiedź Link Więc proszę może to przez to że nie wszyscy znają słowo NIEMOŻLIWE. Może jeszcze to wyjaśni Link
  • Level 38  
    Wymiana samej szybki, a kompletu szybki z wyświetlaczem to inna sprawa. Czytaj o czym jest temat.
  • Level 12  
    chodzi mi o wymianę samej szybki !!!! wyświetlacz i dotyk mam cały ale szybkę chce wymienić
  • Level 34  
    Czytałeś tematy podane trzy posty wyżej? Wymiana samej szybki jest niemożliwa, trzeba kupić cały zestaw wyświetlacz+szybka.
  • Level 12  
    czytałem, ale już nie rozumiem co oni wymieniają, szybkę czy cały zestaw wyświetlacz z szybka. i to czemu na allegro sprzedają sama szybkę do tego telefonu ??
    może jest jakiś promyk nadziei ze ktoś to zrobił
  • Level 34  
    Sprzedają bo szukają frajerów, którzy nie mają zielonego pojęcia w tym temacie i będą chcieli naprawić po taniości.
  • Level 12  
    Nooo to sie wkopalem z kupnem telefonu i ta szybka.