Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony cdx f5500 - czy warto kupić takie radio? Proszę o opinie.

07 Lut 2005 15:39 3125 4
  • Poziom 10  
    Mam zamiar kupić to radyjko (uzywane ale w 100% sprawne) ,jeżeli ktoś wie coś na jego temat to prosze o pomoc ponieważ zastanawiam sie czy warto,dodam że cena jest atrakcyjna,przy okazji jeżeli ktos posiada instrunkcje to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam
    fideq
  • Poziom 10  
    Dzięki ale tyle to ja juz zrobiłem,chodzi mi o opinie ludzi którzy mieli kontakt z tym radiem,używali go i wiedza jak sie sprawuje.
  • Poziom 21  
    Tu pisze aktualny użytkownik Sony CDX 5500. Oto kilka uwag dotyczących tego modelu:
    - Ładny wygląd, dobrze komponuje się z większością wnętrz samochodowych,
    - Pilot bezprzewodowy na wyposażeniu - rzadkość w tej klasie cenowej,
    - Prawidłowa praca przy odtwarzaniu mp3, trochę gorzej przy płytach audio (lubi sobie przeskoczyć szczególnie przy ruskich płytach),
    - odczyt CD Text ale od 2004 roku to już standard we wszystkich modelach Sony-ego,
    - Jakość dźwięku z oryginalnej końcówki mocy NIEDOPUSZCZALNA !!! (Jak i we wszystkich modelach z roku 2004) ale po podłączeniu do wzmacniacza czeka bardzo miła niespodzianka,
    - Możliwość sterowania głośnikiem basowym (regulacja częstotliwości i poziomu),
    - Przełączane tylne wyjście na wzmacniacz, może zasilać głośniki szerokopasmowe lub subwoofer, UWAGA fabrycznie ustawione jest na subwoofer ale bez częstotliwości odcięcia i w tym momencie tył gra MONO!!!,
    - System podnoszący scenę dźwiękową do góry DSO. Koszmarek Sonego stworzony dla ludzi głuchych i wychowanych na empetrójkach ciągniętych z netu.Radzę wydłubać ten przycisk aby przypadkowo go nie włączyć i nie narazić uszu na dźwięk zbliżony do wysokotonówek piezaków Alpharda,
    - Możliwość uzyskania basu głębokiego - żadna (brak funkcji Loudness lub D Bass),
    - osobne ustawienia basów i sopranów dla radia i CD,
    - Współpracuje (poprzez interfejs) z wyświetlaczami Opel i Renault oraz z sterowaniem w kierownicy w tych pojazdach.

Generalne znośne radyjko, miłe w obsłudze.Gra u mnie w podłączone pod wzmacniacz wraz z subwooferam i da się tego posłuchać.Na początku zeszłego roku kosztowało 1049 pln i moim zdaniem nie było warte tych pieniędzy ale po póżniejszych obniżkach owszem(zważywszy na wyposażenie i mnogość funkcji). Radyjkiem alternatywnym do tego jest Pioneer DEH 3630.Nie ma co prawda możliwości sterowania pilotem ale mimo wszystko gra lepiej(mówię o oryginalnej końcówce mocy).
    Jeszcze jedna uwaga - spróbujcie założyć panel od Sony w ciemności Good Luck! :sm38:
  • Poziom 10  
    Dziekuję ale tak sie składa że zmieniłem opcje i kupiłem sony cdx r3300.

Pozdrawiam
    fideq