Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 2605dn-bład materiałów - Po czyszczeniu lasera wywala błąd materiałów

20 Gru 2012 13:45 1914 7
  • Poziom 2  
    Witam, mam taki problem po 3 lata przyszedł czas na zakup nowych tonerów do HP 2605dn. Po zakupie i instalacji wszystko było ok do pierwszego wydruku i standardowo był problem z czerwonym. Znalazłem na forum jak się dostać do laser i jak to naprawić. Po przeczyszczeniu lasera poskręcaniu wszystkiego pojawił się dziwny, drukarka wstała i wywaliła błąd 10.002. Drukarka rozpoznała ty i wyłącznie toner niebieski na innych pojawia się błąd w postać [?] co mogłem zrobić nie tak proszę o jakieś rady i podpowiedzi.
  • Poziom 26  
    To błąd komunikacji z tonerem czyli ogólnie mówiąc chipy.Tonery oryginały?
    Dla pewności możesz je oczyścić (chip+ kontakt w maszynie).
    Ponadto spróbuj je wyjmować i wkładać kolejno do maszyny,sprawdzisz z którym masz problem.Często po takiej procedurze zaskakują
  • Poziom 2  
    Tak toner oryginał.
    Zrobiłem tak jak mówiłeś, jest to samo rozpoznaje tylko niebieski.
    Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły ?
  • Spec od drukarek
    Kup nowe chipy i zamień w tych tonerach.
  • Poziom 20  
    Zacznij od sprawdzenia wszystkich wtyczek, czy dobrze je powpinałeś i czy ci żadna nie została.
    M.
  • Poziom 2  
    Chyba chipy padły, jutro będę reklamował tonery. Pozakładałem stare drukarka rozpoznała ze zainstalowano materiały HP, ale wiadomo są puste.
  • Poziom 2  
    Cześć, macie może jakąś instrukcję serwisową do czyszczenia lasera w drukarce hp 2605? Bo Chciałbym właśnie wyczyścić w niej laser ale nie chcę niczego popsuć.