Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 B7 - Auto po wypadku. Kilka pytan.

gr3g0ry3 20 Gru 2012 17:46 1836 5
  • #1 20 Gru 2012 17:46
    gr3g0ry3
    Poziom 9  

Witam.
    Jakis czas temu nabyłem a4 b7.. Wiedziałem, że jest powypadkowa, lecz znajomi, ktorzy byli ze mna i znaja sie na tym powiedzieli mi, ze jest dobrze zrobiona i mozna ja brac...;)
    Meczy mnie to w jaki sposob mogla byc ona uderzona, bo po dokladnych ogledzinach doszedlem do tego, ze nawet fotele w srodku sa przestawione... Fotel pasazera jest przestawiony w lewa strone bo przy dojezdzie do samego przodu trze o "most" (czy jak to sie nazywa), albo po prostu jest zgnieciona od lewej strony, poniewaz zauwazylem roznice ze od stroyn kierowcy jest mniejsza odleglosc miedzy drzwiami a fotelem, niz po stronie pasazera.. Bylem juz u kilku mechanikow i nie maja pomyslu jak to sie moglo stac, bo kazdy potwierdza ze blacha i wszystkie belki sa w dobrym stanie i wszystko bardzo dobrze wyglada.. Ma ktos jakis pomysl?

Drugi problem to kąty kół, zbieznosc i to ze nie odbija w ogole kierownica.. Gdy jedzie sie powoli lub gdy auto stoi w miejscu kierownica chodzi leciutko, lecz gdy przyspiesze zaczyna sie dosc spory opor..

I skrzynia biegów.. Wsteczny nie wchodzi tak jakby do konca, a procz tego na jedynce czy dwojce gdy puszcze noge z gazu i auto spowalnia slychac takie ciche "wycie". Jak w starych autobusach... Też slyszalem ze nic groznego, ale chcialbym uslyszec jeszcze kilka opinii..

Nie wiem czy pchac sie w robienie tego samochodu i pozbyc sie go czy po prostu nie przejmowac sie zbytnio roznicami wewnatrz..
    Prosze o jakies sugestie.

0 5
  • #2 20 Gru 2012 17:53
    kwantor
    Poziom 38  

Jedź na pomiary na "płytę"
    Może drobnostka, a może auto pospawane z 4 ćwiartek.
    To że ładnie wygląda lakier, (tu znajomi mogli się wypowiedzieć) to staje się w zasadzie standardem.
    Nauczyli się dobrze robić- żeby sprzedać.

0
  • #3 20 Gru 2012 22:53
    1769758
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 21 Gru 2012 01:10
    MOTOPOGOTOWIE
    Poziom 2  

Teraz zima i sniegu pelno,popatrz czy czasami''vier Spuren''za toba nie zostaja.Bo auto moze byc po ''DZWONIE''

0
  • #5 21 Gru 2012 06:55
    T5
    Admin grupy Samochody

MOTOPOGOTOWIE napisał:
    Bo auto moze byc po ''DZWONIE''
    gr3g0ry3 napisał:
    Wiedziałem, że jest powypadkowa

0
  • #6 21 Gru 2012 12:54
    MOTOPOGOTOWIE
    Poziom 2  

T5 napisał:
    MOTOPOGOTOWIE napisał:
    Bo auto moze byc po ''DZWONIE''
    gr3g0ry3 napisał:
    Wiedziałem, że jest powypadkowa

''Powypadkowe'' mogła to być np nieduża stłuczka którą łatwo naprawić. W takim przypadku można się jeszcze autem zainteresować. Ale gdy ten''wypadek'' był totalną demolką tak zwanym dzwonem i auto zostało tam jakoś poskładane no to wtedy to już chyba inna historia co nie???

0