Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

kino domowe+telewizor brak d德i瘯u

keczanin4ever 20 Gru 2012 17:50 2433 3
  • #1 20 Gru 2012 17:50
    keczanin4ever
    Poziom 10  

Witam mam problem z pod陰czeniem g這snik闚 kina domowego z telewizorem.Telewizor to LG37lh3000, a kino to LG DH6520 T.
    A mianowicie pod豉cza貫m przez chinche w kinie a euro do telewizora by obraz ale d德i瘯u nie by這 no wi璚 kupi貫m kabel hdmi pod豉czy貫m z telewizorem i z kinem no ale zn闚 brak g這su jedynie jest w g這sikach w telewizorze.W ustawieniach nie znalaz貫m nic 瞠by prze陰czy na d德i瘯 z kina.Wej軼ia jakie mam w tv to 3hdmi 2 podpisane jako in a w jednym nic nie pisze.Prosze o jak御 pomoc bo nie wiem co zrobi by d德iek szed z telewizora na g這郾iki w kinie.

0 3
  • Mitronik
  • #2 20 Gru 2012 17:54
    irekr
    Moderator

Przez kabel HDMI nie ma mo磧iwo軼i "przes豉nia" d德ieku z telewizora do kina.
    Je瞠li odbiornik ma gniazdo "wyj軼ie audio" a kino ma "wej軼ie audio" to prostym podw鎩nym chinchem mo積a to po陰czy.
    Mo積a tez wykorzysta z陰cza optyczne, je瞠li TV ma wyj軼ie a kino ma wej軼ie optyczne.

0
  • Mitronik
  • #3 20 Gru 2012 18:13
    keczanin4ever
    Poziom 10  

Telewizor ma wej軼ie tylko komponent i avi przynajmniej tak pisze tylko "in".
    Jest w tv wyj軼ie optyczne a kinie wej軼ie ,czyli przez to jak pod陰cze to bedzie ju d德i瘯 czyli trzeba taki kabel kupi dobrze m闚ie?
    Ale to dziwne ze przez kabel hdmi nie da sie pod陰czy d德i瘯u bo w instrukcji pisa這 ze jak sie tak pod陰czy to b璠zie cyfrowy d德i瘯 i obraz

1
  • #4 20 Gru 2012 19:14
    irek6311
    Poziom 33  

Kup kabel optyczny i po陰cz TV z Kino Domowe < b璠zie d篤i瘯 .

kino domowe+telewizor brak d德i瘯u

1