Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Goclever m 703 G Root-owanie

marek cebula 20 Gru 2012 18:03 3792 8
  • Poziom 9  
    Kupiłem to urzadzenie głównie do nawigacji Ogólnie OK
    Aczkolwiek jest problem i to powazny Urządzenie standardowo nawigację instaluje w pamięci wewnętrznej Wolnej pamięci jest około 2 Gb ( niby jest 4 Gb no ale 2 Gb poszły pod androida )a np automapa europy zajmuje niecałe 3 Gb
    Nie idzie zainstalować Ponoć zrootowanie pozwoli na wybór miejsca instalacji aplikacji czyli na kartę SD Nigdzie nie znalazłem informacji w tej materii Hellp
  • Poziom 9  
    W wersji automapy na windowsa jest taka możliwość Niestety w wersji na androida w menu programu nie ma ( a może ja nie znalazłem ) opcji wyboru skąd aplikacja ma pobierać mapy
  • Pomocny dla użytkowników
    Sprawdziłem na moim tablecie (Ainol Aurora 2, Android ICS). Po zainstalowaniu Automapy i podaniu e-maila pojawia się ekran "Konfiguracja" na którym mogę wybrać katalog, w którym Automapa ma trzymać mapy. Do wyboru jest /mnt/sdcard i /mnt/sdcard/external_sdcard
    U Ciebie powinno być podobnie. Mój tablet ma 16GB wewnętrznej pamięci, z czego 1GB na aplikacje. Może odinstaluj Automapę, ale przed tym wyczyść dane. Po odinstalowaniu skasuj katalog Automapa. Po reinstwlacji i uruchomieniu aplikacji powinna się ona zapytać o lokalizację, w ktorej ma trzymać mapy.
  • Poziom 9  
    Zrobiłem to co zaleciłeś Niestety nie zapytał gdzie zapisać mapę
  • Poziom 9  
    Oczywiście wyczyściłem dane . Podczas procesu instalacji po wpisaniu adresu mail program zaczyna pobierać mapę nie pytając gdzie ma zapisać. Pomysł jest taki :zainstalować program na tablecie , mapy umieścić na karcie, pozostaje tylko namówić program aby mapę czytał z karty. Chyba jest w aplikacji jakiś plik, informacja skąd ma pobierać dane ?
  • Poziom 9  
    Nie pomaga Wyświetla komunikat, ze nie można połączyć się z serwerem i dalej nic nie można zrobić