Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tablet lark freemee 70.0 nie odtwarza filmików z youtube

20 Gru 2012 20:37 6099 11
  • Poziom 8  
    witam serdecznie kupiłem dla osmioletniej córki tablet lark freeme 70.0 i mam problem z youtube próbowałem prawie wszystkiego . Czy udało sie komuś odpalić YouTube na tym tablecie? Proszę o pomoc.
  • Poziom 9  
    Pobierz ze sklepu darmową aplikacje youtube. Jak masz juz zainstalowaną to zobacz czy nie ma aktualizacji.
  • Poziom 8  
    Dzięki ale to już wypróbowałem z usługi market nie mogę pobrać niczego a z innych źródeł podczas instalacji wyświetla się wciąż błąd z parsowaniem aplikacji
  • Poziom 9  
    Jak masz na tablecie jakis manager plikow to sciagnij przez komputer przegladarke internetowa dolphin na androida wrzuc na karte pamieci i spruboj zainstalowac na tablecie. Jak sie zainstaluje to zobacz czy przez dolphina dziala yt.
  • Poziom 8  
    Pisałem wcześniej że wszystkie aplikacjie z poza marketu nie chcą się zainstalować pojawia się błąd parsowania pakietu aplikacji?

Dodano po 4 [minuty]:

Jak to rozwiązać ?
  • Poziom 9  
    a masz włączone instalowanie aplikacji z poza marketu?
  • Poziom 8  
    tak mam włączone nieznane źródła

Dodano po 5 [godziny] 2 [minuty]:

czy ktoś miał taki problem i go rozwiązał?
  • Poziom 15  
    Mam taki sam problem. Tablet dostałem, aby zobaczyć czy da to się zrobić. Niestety nie widzę żadnego rozwiązania, chyba że ktoś ma jakiś pomysł.
  • Poziom 9  
    pomysl taki z tego co czytalem to podobno trzeba wgrac innego softa zmodifikowanego .

Dodano po 1 [minuty]:

podobno uberoida ale nie jestem pewny nie udzielam gwarancji
  • Poziom 15  
    Nie sądzę żeby ktoś zrobił soft na jakiś tani chiński tablet, o którym pewnie mało kto słyszał.
  • Poziom 9  
    ja slyszalem ze uberoid powinien dzialac sam bede za nie długo przeinstalować bo tez mam chinskego i nie chodzi skype i yt