Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy kupić router ASUS RT-N10?

21 Dec 2012 14:03 1851 12
  • Level 10  
    Witam.

Zastanawiam się nad kupnem routera ASUS RT-N10, może mi ktoś powiedzieć czy to dobry wybór?

Mój budżet to max 120 zł. Mam internet z firmy telpol i modem motorola SB510E-CN. Czy Internet będzie działał w mieszkaniu o powierzchni 52 m2? 2 pokoje są oddzielone betonową ścianą.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 43  
    Nie miałem z tym routerem do czynienia, ale po przeczytaniu specyfikacji stwierdzam, że wybór trafny. Poczekajmy jeszcze na opinie użytkowników.
  • Moderator of Networks, Internet
    Ja bym trochę dorzucił i kupił WR1043ND, ale to jest moje zdanie.
  • Level 10  
    a czy one mają wejście na kabel od kablówki?
  • Level 43  
    Żaden router nie ma wejścia od kablówki - taki sprzęt dostarczają jedynie ISP z usługa i nie ma możliwości jego wymiany.
  • Level 9  
    @Zielonawstążka: i jak kupiłeś ten router (jak nie to co i za ile)?
    Jak się sprawdza? Ile użytkowników korzysta i jaka prędkość neta?
  • Level 9  
    Witam a nie lepiej zaoszczędzić i zakupić Netgear DGN1000 myślę ze bez problemu poradzi sobie z warunkami panującymi u zielonejwstazki.

Ale to tylko moja opinia.
    strazak94 wrote:
    Witam a nie lepiej zaoszczędzić i zakupić Netgear DGN1000

Ten Netgear to ADSL, poza tym miałem kilka modeli DGN1000 które się nie bardzo spisywały.
  • Level 9  
    Moim zdanie to zależy od trafionego modelu na aukcja ja rok temu zakupiłem na aukcji allegro dng1000 używany i jak na razie nie mam z nim problemu przy internecie 10mb z orange nie tnie się nie rozłacza korzysta z niego tylko komputer stacjonarny ilaptop jestem z niego zadowolony:)
    strazak94 wrote:
    Moim zdanie to zależy od trafionego modelu na aukcja ja rok temu zakupiłem na aukcji allegro dng1000 używany i jak na razie nie mam z nim problemu przy internecie 10mb z orange nie tnie się nie rozłacza korzysta z niego tylko komputer stacjonarny ilaptop jestem z niego zadowolony:)

Ale jak to się ma do tematu? Jak podłączysz ten router do modemu motorola SB510E-CN?
  • Level 10  
    jeszcze nie bo nie miałam czasu się przejść do sklepu komputerowego aby zapytać jaki router by mi pasował. Główny problem jest taki, że mam podłączony modem kablem od kablówki i nie wiem jaki router mogę kupić. Jak kupię jakiś to dam Wam znać.
  • Level 10  
    CHACA wrote:
    Mogę polecić Ci jeszcze WR-741ND.

dzięki, widzę, że nie jest nawet drogi.