Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mv510vr - brak dostepu do ustawien routera

21 Dec 2012 18:05 1911 6
  • Level 13  
    Witam, posiadam router z orange freedom pro axesstel mv510vr, od jakiegoś tygodnia nie miałem internetu przez kabel do komputera stacjonarnego wogóle nie chciał się połączyć natomiast wifi działało bez zarzutu. Próbowałem się połączyć z ustawieniami routera przez wifii ale nie wiem czemu nie udało się, zresetowałem wiec router (przytrzymałem guzik ponad 10s i wyłączyłem potem zasilanie na kilka minut zatem wrócił do ustawień fabrycznych) no i teraz jakby tego było mało nie mam wifi bo trzeba wejść w ustawienia routera żeby je włączyć, mam teraz tylko internet przez kabel w laptopie i dalej nie mogę się połączyć z ustawieniami routera, na pc nadal nic. Co jest nie tak?
  • Helpful post
    Level 37  
    Pokaz screena z ipcnfig / all

czyli start uruchom cmd ipconfig/all i daj na forum
  • Level 13  
    mv510vr - brak dostepu do ustawien routera mv510vr - brak dostepu do ustawien routera
    To są screeny z laptopa.
  • Helpful post
    Level 37  
    W przeglądarke wpisz adres 192.168.0.1 i otworzy Ci się panel konfiguracyjny . Jesli by tak się nie stało to dopisz karcie sieciowej adres statyczny 192.168..0.2 maska 255.255.255.0
    kilkasz ok i wbijasz adres rutera tj.jak wyzej
  • Level 13  
    Ok dzięki wifi odzyskałem ale za to stacjonarny przez kabel bez zmian zero reakcji. Wpisałem ipconfig /all i powiedział ze nie można rozpoznać nazwy hosta.
  • Level 37  
    kabel lanowy masz sprawny ? Zrób adresację statyczną karty na komputerze stacjonarnym
  • Level 13  
    Tak mam sprawny bo podłączałem laptopa i działa. Wpisałem tak: adres ip 192.168.0.2 maska 255.255.255.0 brama 192.168.0.1 i nie dziala

To była wina prawdopodobnie systemu (dawno nie był formatowany) , wgrałem Linuksa i net działa.