Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

307 2.0 Hdi - Sztywne ko這 LUK po wymianie - szarpanie przy ruszaniu

borek833 21 Dec 2012 23:11 5499 6
    borek833
    Level 10  
    Panowie jestem tydzien po wymianie dwumasy na sztywne ko這, fajnie sie jezdzilo do wczoraj, nagle pedal zrobil sie jakis dziwny i jak wciskam sprz璕這 to co piszczy, nie mo積a ruszy p造nnie autem trz瘰ie. Na biegu jalowym wszystko jest okej, najgorzej jest na jedynce i wstecznym. Czy to wina sprz璕豉? Biegi wchodz dobrze, tylko ten peda jaki dziwny, trudno jest ruszy p造nnie. Zastanawia mnie dlaczego na pocz徠ku wszystko by這 ok? A mo瞠 jest co nie tak z pomp sprz璕la lub wysprz璕likiem, dzi odpowietrzalem sprz璕這 ale nic nie pomog這.Jeszcze czyta貫m o jakiej tulei wa趾a sprz璕豉. Prosz o pomoc
    swap
    Level 13  
    Mo瞠 poduszka silnika /skrzyni? nie wiem jak bardzo szarpie wi璚 strzelam jak nie bez otwarcia si nie ob璠zie ...p瘯ni皻e s這neczko docisku ? cosik nie poskr璚ane ?
    Wr騜enie z fus闚
    serg77
    Level 15  
    ja tez chcialem podmienic w audi dwumase na sztywne, ale w koncu zregenerowalem bo pomyslalem ze jakies madre glowy ktore to projektowaly to wiedzialy ze przy takich drganiach jakie ma diesel moze sie szybciej skrzynia rozleciec i po co mi wymieniac skrzynie jak sprzeglo jest tansze... Proponuje wrocic do wersji standardowej :)
    Hubert997
    Level 14  
    Podaj dok豉dniejszy opis, jaki to pisk (metal-metal),chrobotanie ? S drgania na pedale?
    borek833
    Level 10  
    Tak meta o metal, jak wciskam sprz璕這, ale nie zawsze, drgan jaki wielkich nie ma to raczej jakie przerywanie peda逝, slyszalem o tej poduszce, ale tu chodzi raczej o pedal sprz璕豉 bo jest jaki dziwny taki kapciowaty ,jak dodam wiecej gazu mo積a ruszyc p造nniej. Auto na biegu jalowym pracuje normalnie, aha jak auto zgaszone wydaje mi sie ze pedal sprzegla jest okej, jak zapale to sie takie robi, nie wiem czy to ma jakie znaczenie i czy tak ma byc

Kolego a widze,瞠 Ty z Zielonej G鏎y jestes, ja ko這 Nowej Soli mieszkam, jeste mo瞠 mechanikiem?
    malina78
    Level 10  
    Du穎 tego przerobi貫m,i nigdy nie by這 problem闚,tylko 瞠 trzeba te da nowe 這篡sko, albo co si rozpad這 po z造m monta簑.
    borek833
    Level 10  
    Mechanik stwierdzi, 瞠 co jest nie tak z wysprz璕likiem albo pompk bo w 1 fazie naciskania peda逝 co piszczy. Dzi nagle wszystko wroci這 do normy, rusza sie dobrze, nic nie szarpie, wiec mysle ze to nie wina sprz璕豉 a wlasnie co z wysprz璕likiem albo pompk, bede jezdzil i monitorowa.