Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Neostrada 10mb/s - nie osiąga swojej prędkości

krzysiek1232 22 Dec 2012 10:06 1314 8
    krzysiek1232
    Level 2  
    Witam!
    Otóż od paru dni zmieniłem szybkość na 10mb/s. Niestety nie jest tak wszystko ładnie jak na papierku, pobiera maksymalnie z 6/7mb. Komputer połączony przez lan. Na tej ich śmiesznej stronie piszą że moja linia wystarcza do 20mb/s. Myślę, że coś jest nie tak i po prostu lecą w ch**

[URL=http://www.iv.pl/

Proszę poprawić post i wkleić zdjęcia wg tej instrukcji: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html [DriverMSG]
    jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    Prawdopodobnie nowa umowa nie została jeszcze wprowadzona do systemu operatora.
    Robiłeś restart prądowy routera?
    krzysiek1232
    Level 2  
    Ale wcześniej było 2mb. Także na pewno nie ma już 2mb ale nie ma również 10. Restart był.
    jimasek
    Zgłaszałeś problem u operatora? To zrób jeszcze rest do fabrycznych i ponowna konfiguracja.
    krzysiek1232
    Level 2  
    Nie zgłaszałem ponieważ nie przyjechał jeszcze kurier z nową umową i zaraz będą wymyślać milion powodów. Restart nic nie dał.
    jimasek
    krzysiek1232 wrote:
    Nie zgłaszałem ponieważ nie przyjechał jeszcze kurier z nową umową

No to nie rozumiem jak możesz mówić o nowej prędkości, skoro nie podpisałeś jeszcze umowy!? Weź na wstrzymanie.
    krzysiek1232
    Level 2  
    Skoro aktywowali większą prędkość to jest ona tylko cząstką tego co w przyszłej umowie ?
    jimasek
    Umowę na nową prędkość musi być podpisana i w prowadzona do systemu u dostawcy. Podniesiono prędkość synchronizacji, masz ograniczenie na loginie.
    DollarMan
    Level 26  
    To jest opcja do 10 Mbit, co wg Orange oznacza, że mogą tobie świadczyć prędkość z zakresu 1-10 Mbit.