Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak włączyć autouzbrajanie alarmu z INTEGRA64?

22 Gru 2012 12:27 1140 3
 • Poziom 16  
  Witam
  Mam strefy załączane i wyłączanie standardowo z manipulatora. Problem z tym że nie bardzo często rodzice zamykają dom a oni boją się elektroniki. Chciałbym zrobić coś takiego że np. po 2 godzinach braku ruchu w obiekcie uzbraja się centrala. Czy ktoś ma jakiś patent na takie sprawy i mógłby się podzielić doświadczeniem?
 • Poziom 23  
  Witam!

  Wyjscie 1
  24:Przelacznik Mono

  Wyjscie 2
  83:Koniec sygnalizacji wyjsc

  Wejscie 1
  8:Wedlug wyjscia 2 reakcja:80 Zalaczanie czuwania

  pozdr
 • Poziom 20  
  A co będzie w nocy jak spią? Chyba trzeba by jeszcze czasowo ustawić by w nocy nie uzbrajało alarmu (no chyba że ktoś ma na serce "wykitować" ;-) )
 • Poziom 32  
  Dla rodziców stwórz uzbrajanie za pomocą HASŁO + STRZAŁKA (obojętne jaka dolna ,górna.lewa.prawa) możesz tak zaprogramować jest w opcjach ,wtedy wklepują hasło i potem np. strzałkę do góry i się uzbraja (wypisuje to na wyświetlaczu) lub hasło i strzałkę w dół i się rozbraja (też oznajmia to na wyświetlaczu) .Kombinacje o naruszaniu czujników nic nie dadzą (przestaną się ruszać na dłużej i wywołają alarm. No można "im" wszczepić chipy pod skórę i dać czytnik w domu jak są w zasięgu to ok wychodzą system nie widzi mikronadajników uzbraja się - przychodzą system się rozbraja hi hi już widzę jak Ciebie pokazują w TV jako WYRODNEGO sadystę co rodzicom..........!! Jednak najlepiej zastosuj patent ze strzałkami.