Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 - Otwierające się szyby w raz z zamknięciem pojazdu

emil_elektryk 22 Gru 2012 12:53 2556 9
  • #1 22 Gru 2012 12:53
    emil_elektryk
    Poziom 21  

Witam.Posiadam Passata 1.9TDI z 98 roku i zainstalowałem w nim sterownik do centralnego zamka(z pilota) i mam problem z otwieraniem samochodu, mianowicie chodzi o samoczynne otwieranie się szyb elektrycznych na wyłączonym zapłonie.Dodam, że gdy silnik jest uruchomiony ten problem nie występuje, domykanie szyb działa prawidłowo przy zamykaniu centralnego zamka ale to otwieranie jest uciążliwe, jak mam rozwiązać ten problem?Kable do których podpinałem sygnał od sterownika to czerwono-niebieski i zielono-niebieski.Pozdrawiam

• #3 22 Gru 2012 13:40
    emil_elektryk
    Poziom 21  

Nie rozumiem terminu "Dokładnego". Impuls otwarcia sterownika który zamontowałem trwa 3,5s.

• #5 22 Gru 2012 17:04
    T5
    Moderator Samochody

"Dokładany"- zamontowany przez Ciebie. Poczytaj w instrukcji jak przestawić impuls na 0,5s jak napisał przedmówca.Czas 3.5s jest do zamków z pompką pneumatyczną.

• #6 22 Gru 2012 22:09
    powidz
    Poziom 20  

Masz złe podłączenie. Rozbierasz obicie drzwi i ma być podłączone sterowanie do czerwono-niebieskiego i czerwono-zielonego przewodu.

• #7 23 Gru 2012 08:24
    emeryt2
    Poziom 42  

Potwierdzam , w wiązce do zamka; otwieranie-czerwono niebieski ; zamykanie -czerwono zielony , impulsem ujemnym. Kierunki , w kostce brązowej przy lewej nodze kierowcy ;czarno biały i czarno zielony.

• #8 23 Gru 2012 09:50
    emil_elektryk
    Poziom 21  

Z tym zielono niebieskim to pomyłka, jest podłączony pod czerwono niebieski.Niedługo dam znać o efektach przy impulsie 0,5s.

• #9 24 Gru 2012 09:19
    powidz
    Poziom 20  

Miałem kiedyś klienta z takim problemem. Usterką okazała się wkładka zamka kierowcy.

• #10 24 Gru 2012 09:24
    emil_elektryk
    Poziom 21  

Tutaj ta wkładka wcale nie działa, tzn nie zamyka się z kluczyka.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME