Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio internetowe - Ścinające sie radio

Aspines 22 Gru 2012 13:52 1449 7
  • #1 22 Gru 2012 13:52
    Aspines
    Poziom 8  

Witam, mam problem z radiem internetowym i ogólnie słuchania muzyki ze stron internetowych muzyka po prostu ścina się tak że nie da się słuchać a czasem działa dobrze ;(. Szukałem na necie ale tam ludzie mówią że to wina łącza. Mam neostrade 10Mb więc to chyba nie wina łącza w moim przypadku. Przeinstalowywałem sterowniki od nowa i nic ;(
    Może to wina sprzętu:
    Płyta główna: GA-K8N-SLI
    Procesor: AMD Athlon 64 3000+
    Pamięć RAM: 2GB
    Karta graficzna: ASUS EAH4670 512MB
    Zasilacz: Fortron 400W

0 7
  • Pomocny post
    #2 23 Gru 2012 03:01
    kisielos12
    Poziom 26  

Na youtube.pl też tak masz, na innych portalach typu wrzuta.pl ? Jeżeli tak to może pomóc reinstal javy.

Pozdrawiam :)

0
  • Pomocny post
    #3 23 Gru 2012 11:22
    kasiunia7777
    Poziom 39  

Aspines napisał:
    Mam neostrade 10Mb więc to chyba nie wina łącza w moim przypadku

Masz do 10 co nie znaczy że masz rzeczywiście 10. Trzeba sprawdzić czy to wina internetu czy nie, więc sprawdź ile ci faktycznie idzie na speed test tylko kilka razy żeby było wiarygodniej + wyczytaj też jakie masz pingi z tego testu.
    link: http://www.speedtest.pl/
    Masz do 10, jeżeli masz tą nową umowę to zgodnie z nią masz od 1 do 10mbit/s - taki mały haczyk.
    Aspines napisał:
    Procesor: AMD Athlon 64 3000+

Troszkę mało jak na dzisiejsze czasy nawet do internetu.

Właśnie masz problemy tylko z radiem czy też z innymi rzeczami? czy komputer pracuje stabilnie? To także ważne informacje.

0
  • #4 23 Gru 2012 13:26
    Aspines
    Poziom 8  

Już działa, zdziwicie się! :D Spróbowałem na Internet Explorerze i działa wszystko ładniutko :D Nawet jak gram w wymagające gry albo odpalam nie wiadomo ile kart na chromie nie ścina się nic. Wiem sprzęt słaby troszkę i to może być jego wina bo neostradka śmiga ładnie prawie zawsze jest to 10Mb i pingi malutkie. No ale ważne że działa na IE i wkońcu mogę normalnie posłuchać muzyki ;p. Myślę że temat rozwiązany dzięki wszystkim za odpowiedzi, Wesołych! ;)

0
  • #5 23 Gru 2012 13:32
    kasiunia7777
    Poziom 39  

Nie zalecam korzystania z IE. Na jakiej przeglądarce było źle? może ją poprostu odinstaluj, odinstaluj flasha, jave i później wszystko od nowa zainstaluj w najnowszych wersjach lub przeżuć się na jeszcze jakąś inną przeglądarkę. Ja polecam Opere, bo firefox coś ostatnio nie bardzo chodzi jak trzeba a Chrome staje się z każdą wersją coraz cięższe.

0
  • #6 23 Gru 2012 16:31
    kisielos12
    Poziom 26  

Normalnie przeglądarki służą do przeglądania internetu, ale IE służy do przeglądania Twojego komputera z internetu :) Także przeinstaluj przeglądarkę, ewentualnie flash lub jave i wszystko powinno śmigać.

Pozdrawiam

0
  • #7 23 Gru 2012 22:21
    Aspines
    Poziom 8  

Korzystam z chroma a IE jest tylko do muzyki. No może spróbuje przeinstalować dzięki ;)

0
  • #8 24 Gru 2012 08:16
    kasiunia7777
    Poziom 39  

Chrome naprawdę ci nie zalecam z tego względu że super szybkiej maszyny nie masz, a tylko pierwsze wersję były lekkie teraz to jest chyba najcięższa przeglądarka.
    IE także nie używaj.
    Spróbuj innych firefox, opera i Maxthon mało popularna ale w testach wychodzi całkiem nieźle.

0
  Szukaj w 5mln produktów