Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WiFi - Podłączenie wiekszej ilosci komputerow do liveboxa

22 Gru 2012 14:48 1104 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam następujący problem - na komputerze stacjonarnym elegancko net chodzi na wifi, natomiast jak chce się połączyć laptopem, telefonem czy tv to nie da rady.
    Odczytałem ze stacjonarnego ze strony 192.168.1.1 klucz wep i teraz gdy łącze się pod sieć TV i telefonem i wpisuje ten klucz to i tak nie łączy. Laptopa podłączyłem kablem ethernet i działa internet, a gdy chciałem normalnie przez wifi i klikałem na nazwę swojej sieci to wyskakiwało ze połączenie nieudane i nawet nie było możliwości wpisania hasła (przy probie łączenia do innych sieci prosiło o hasło). Próbowałem ręcznie połączyć się do sieci przez zarządzanie sieciami ale tez nic.

Co mogę zrobić? Kuzyn na tym stacjonarnym format robił i nie wiem co tam jest na przestawiane, jedynie wep odczytałem i tyle. Proszę o pomoc, z góry dzięki.
  • Pomocny post
    Moderator - Sieci, Internet
    Jeżeli to Liveb0x 1.0 to jeszcze przycisk REG na obudowie, bo włączona jest filtracja adresów fizycznych.
  • Poziom 2  
    Dziekuje panowie, internet już śmiga na wszystkim, zapomnialem o tym przycisku ;)