Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyty DVD - Drukowanie okładek na płytach DVD

lukasz-mix90 22 Gru 2012 22:49 2091 5
  • #1 22 Gru 2012 22:49
    lukasz-mix90
    Poziom 8  

Witam. Chciałbym nadrukować na płytę kolorową okładkę. Szukałem w googlach informacji jak mógłbym to zrobić lecz nie znalazłem tego co mnie interesuje.
    A mianowicie, chciałbym nadrukować okładkę na płytę w ten sposób, żeby wyglądała ona jak np. taka na płycie z filmem kupionej ze sklepu.
    Próbowałem już drukowania etykiet przez naklejki Fellowes na płyty, lecz efekt dla mnie jest niezadowalający.
    Próbowałem również metody LightScribe, ale chciałbym mieć kolorową okładkę.

I moje pytanie jest takie, jak się nazywa taka metoda, dzięki której mógłbym nadrukować kolorową etykietę, tak aby ona wyglądała jak na każdej kupowanej płycie.

Przepraszam, jeśli dodałem temat do złej grupy, ale nie mogłem znaleźć podobnych problemów jak moje.

0 5
  • #3 23 Gru 2012 12:25
    lukasz-mix90
    Poziom 8  

Ale do tego rodzaju drukarek potrzebowałbym jakiś specjalny papier ? czy na jakiejś innej zasadzie to działa ?

0
  • #6 23 Gru 2012 17:38
    lukasz-mix90
    Poziom 8  

A co do tych drukarek z funkcją wydruku na płytach, to czy moglibyście jakieś konkretne modele mi zaproponować. Bo widzę że jest tego sporo, a chciałbym taką żeby była już sprawdzona, tania w eksploatacji i najlepiej żeby była niedroga :D

0