Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 3 - migają awaryjne przy otwieraniu auta

23 Gru 2012 13:34 1935 7
  • Poziom 2  
    Witam!

Jestem nowy na forum, mam nadzieję, że znajdzie się dobry człowiek, który mi wytłumaczy o co chodzi w moim problemie, otóż:
    1.Gdy otwieram auto z kluczyka (Mazda 3 2007r.) wszystko fajnie, ale migają mi awaryjne przez kilkanaście sekund, przyznaje, że nie wiem o co chodzi, dopiero zaczynam przygodę z Mazdą.
    2. W aucie miga mi kontrolka (prawdopodobnie immo) samochodu z kluczykiem w środku. Czy to jest normalne?

Najbardziej irytuje mnie to, że awaryjne migają przy otwieraniu auta, mam też problem z tym, żeby je później wyłączyć. Czy mój pilot jest źle "sformatowany"?

Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość.
    Z góry dziękuję Panowie i Panie :)
  • Poziom 36  
    masz dodatkowy alarm?
  • Poziom 2  
    tzn.?
    na kluczyku mam 2 przyciski, nic więcej. Auto kupilem tydzień temu i wkurza mnie ten problem, bo nie wiem co to właściwie jest.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To znaczy, czy masz tam zamontowanej jakieś dodatkowe, niefabryczne zabezpieczenie.
  • Poziom 2  
    nie, nic więcej.
    Masz może jakieś przypuszczenia co to może być?
  • Poziom 36  
    zaquss1 napisał:
    nie, nic więcej.

Sprawdziłeś ? Czy wystarczy Ci świadomość że nie dostałeś dodatkowych pilotów , choć wersja alarmu sterowanego przewodowo też wchodzi w grę

zaquss1 napisał:
    Masz może jakieś przypuszczenia co to może być?

To staramy się z Ciebie wyciągnąć , coś co pozwoli wysnuwać wnioski
  • Poziom 39  
    Na 100% masz dodatkowe zabezpieczenie. Brak dodatkowych pilotów o niczym nie świadczy.
    Piszę że 100% bo już się z tym spotkałem, mało tego, pewnie mruga jeszcze jak silnik pracuje a ty wysiadasz?
  • Poziom 11  
    mialem to samo tylko że w oplu ,gościu nie dal mi pilotów od dodatkowego zabezpieczenia samochodu i za każdym razem gdy wsiadalem do auta włanczaly się awaryjne bo alarm był uzbrojony i za każdym razem przy wsiadanu do samochodu widział to jako włam do auta więc mrugało do momentu aż auta nie odpale ,denerwowało mnie to za każdym razem, podjechałem do elektromechanika i za grosze mi to zrobił

Moderowany przez Błażej:

To podjedź jeszcze do szkoły i poproś o reedukację z języka polskiego.