Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralko-suszarka ARDO WD 1000

07 Lut 2005 21:07 5607 9
  • Poziom 10  
    Poszukuje schematu pralko-suszarki ARDO WD 1000 termostaty dobre a nie suszy
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Program prania przejdzie do konca a suszarka nic ani wentylator ani grzalki
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    A nie zapomniałeś wcisnąć guzika 1/2 ?????? jeżeli tak to nie dziwie sie że nie suszy :)))
  • Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    a co ma guzik 1/2 do suszenia kol.wietka???
  • Poziom 10  
    Po wlaczeniu przycisku 1/2 suszarka ruszyla z kopyta po prostu dziala tylko tak samo sie zastanawiam co ma ten guzik z tym wspolnego bo do tej pory kojarzyl mi sie z iloscia wody.
  • Admin grupy AGD
    PS 663S BIO napisał:
    a co ma guzik 1/2 do suszenia???

Otóż dla wiadomości kolegi: ma.
    Bez wciśnięcia tego przycisku w tym typie pralki, nie uruchomi się suszarka. Będzie stop po ostatnim wirowaniu i cisza.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    jezeli ktos ma instrukcje w jezyku polskim prosze o przeslanie na adres bo ta pralke dostalem, z elektonikom sobie poradzilem i reszte o niej nic nie wiem i pierwsze pranie zrobione choc nie wiem czy dobrze!!! kolego Wieslaw w dalszym ciagu prosze o kontalt bo przyjazna dlon zawsze skutkuje a nie jestem ignorantem nawet najskromniejszych uwag i doceniem ludzi pomocnych. Ja sam nie jestem alfa i omega i nie mam zamiaru krzepic glupich uwag, choc w dyskusji paru zdan mozna sie dowiedziec wielu szczegóow. Pozdrawiam Judan i czekam na dalsze fachowe odpowiedzi od wszystkich bo to jest wymiana zdan a nie zaowocowanie na forum i dopisanie docinków
  • Poziom 12  
    Witam! już trochę mineło czasu od ostatniego wpisu ,więc myślę ,że nie masz większych problemów z wd 1000.a co do schematu to najdziesz go; http://www.stiralkizip.ru/shema.htm. I jeszcze jedno pamiętaj ,żeby dosyć często czyścić filtr ,by nie mieć problemów z pompką. Pozdrawiam.:D