Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huawei Ascend Mate - smartphone z ekranem 6,1" i rozdzielczości Full HD

pseven 23 Dec 2012 15:20 1404 0
Wago
 • Huawei Ascend Mate - smartphone z ekranem 6,1" i rozdzielczości Full HDZ nieoficjalnych informacji wynika, że w przygotowaniu znajduje się nowy model telefonu komórkowego typu smartphone marki Huawei o nazwie Mate.

  W konstrukcji modelu Mate wykorzystano wyposażony w pojemnościową nakładkę dotykową ekran IPS o przekątnej wynoszącej 6,1 cala i natywnej rozdzielczości wynoszącej 1920 x 1080 pikseli, co przekłada się na rozdzielczość optyczną równą 361 pikseli na cal.

  Mate pracuje pod kontrolą systemu Google Android w wersji 4.1. Sercem urządzenia jest układ K3V3 firmy HiSilicon integrujący w sobie taktowany częstotliwością 1,8 GHz 4-rdzeniowy procesor główny.

  Telefon wyposażony został we wszystkie najbardziej popularne interfejsy komunikacyjne, takie jak: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11.n, moduł NFC, moduł A-GPS, port microUSB 2.0 oraz modem LTE.

  Szczegółowa specyfikacja techniczna, w tym wymiary i waga nie została podana. Wiadomo jedynie, że grubość obudowy nie przekracza 9,9 mm, a urządzenie zasila akumulator o pojemności 4000 mAh.

  Sugerowana cena detaliczna ani planowana data wprowadzenia do sprzedaży w chwili pisania artykułu nie były znane.

  Źródło:
  http://www.engadget.com/2012/12/23/huawei-ascend-mate-tease/

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  pseven
  Translator, editor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej.
  Has specialization in: tłumaczenia, copywriting
  pseven wrote 8917 posts with rating 1945, helped 0 times. Been with us since 2009 year.
 • Wago