Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renaul scenic '97 - nie dzialaja swiatla mijania, wycieraczki, kierunkowskazy

23 Gru 2012 15:22 2265 5
  • Poziom 7  
    witam. renault scenic 1997 1,6 bezyna pomylone zostaly bieguny podczas odpalania na krotko nei dzialaja swiatla mijania kierunkowskazy(po wlaczeniu tych swiatel nie ma nawet kontrolki na desce zarowki byly sprawdzane) wycieraczki zamykanie centralnego od srodka oraz otwieranie lewej szyby od kierowcy. sprawdzane byly bezpieczniki przekazniki wszystko dobre ten 60A tez. dodaje ze np swiatla dlugie dzialaja stop tez wsteczny tez.
  • Poziom 43  
    kozizagan napisał:
    sprawdzane byly bezpieczniki przekazniki wszystko dobre ten 60A tez

Sprawdzić jeszcze raz ale dokładnie, ewidentny brak prądu i któreś bezpieczniki wyparowały.
  • Poziom 7  
    pali normalnie wyglada to tak jak bym polowy elektryki nie mial w samochodzie moze wiecie gdzie sa jeszcze bezpieczniki ja czytalem fora szukalem to wiem o tych w komoze silnika pod kierownica i pod siedzenie pasarzera kolo aku znazlalem ta 60 A tez mi sie wydaje ze to jakis bezpiecznik ale nie moge znalezc wiecej w ksiazce serwisowej nic nie ma prawie

Dodano po 4 [minuty]:

czytalem jeszcze na jedym forum ze gosciu w megance mial identyczne obiawy ale on chyba nie pomylil biegunow tylko samo mu sie tak stalo ale nie pochwalil sie jak zakonczyla sie ta jego historia
  • Poziom 7  
    samochod juz u elektryka. problem byl z znalezieniem elektryka w 20 tys miescinie a mamy wigilie dam znac co bylo jak odbiore