logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czemu po wyjęciu i włożeniu karty SIM tego sameg operatora blokuje tel.

dark-side 23 Gru 2012 16:51 3000 7
REKLAMA
  • #1 11688456
    dark-side
    Poziom 9  
    Jako, że poprzedni temat łatwiej było "koledze" zamknąć niż coś mądrego odp./napisać zapytam jeszcze raz lecz zagłębiając się w problem.

    I uprzedzam iż znalazłem wcześniejsze tematy dotyczące kodu ograniczeń w tych modelach lecz nie informują one o moim problemie lecz o samy zdjęciu kodu.

    Telefon nokia 6610i działa normalnie w sieci ORANGE lecz po wyjęciu karty sim i włożeniu innej karty sim też sieci ORANGE wyskakuje KOD OGRANICZEŃ.

    Rozumiem, że telefon ma simlocka, ale to chyba dotyczy innych sieci. Czyli jak wkladam inną kartę sim innego operatora powinno to wyskakiwać. A skoro operator jest ten sam to czemu wyskakuje ograniczenie ?
  • REKLAMA
  • #2 11688464
    fixian
    Poziom 21  
    Spróbuj wpisać 12345
  • REKLAMA
  • #3 11731960
    dark-side
    Poziom 9  
    Sprawdzalem i nic nie daje, dalej jest ten sam komunikat. Problem w tym, że serwis pewnie wezmie z 30zl, a wartosc telefonu to z 40zl. Telefon miał być dla syna, bo szkoda dziecku 7 letniemu dawać coś lepszego. Nawet zainwestowalem w nową obudowę :D a tu taki zonk.

    HELP :D
  • REKLAMA
  • #4 11732619
    Marek09
    Poziom 24  
    Jak już zainwestowałeś w nową obudowę, to wydaj te 30zł i będzie spokój. Syn będzie zadowolony, a i Ty będziesz miał problem z głowy. Czego się nie robi dla dzieci. :D Rozumiem, że reset do ustawień fabrycznych już robiłeś, więc nie masz wyjścia. Telefon jest całkiem fajny, Moim zdaniem warto.
  • REKLAMA
  • #5 11732772
    archi3
    Poziom 31  
    dark-side napisał:
    Sprawdzalem i nic nie daje, dalej jest ten sam komunikat. Problem w tym, że serwis pewnie wezmie z 30zl, a wartosc telefonu to z 40zl. Telefon miał być dla syna, bo szkoda dziecku 7 letniemu dawać coś lepszego. Nawet zainwestowalem w nową obudowę :D a tu taki zonk.

    HELP :D


    Bez przesady z kazdym idzie sie dogadac u mnie nie zaplacilbys wiecej niz 20zl za simlocka z tego modelu, a moze i taniej. Jakbys byl w wawie zapraszam. Co do blokady sproboj przywrocic ustawienia fabryczne bo moze byc tak ze ustawiles blokade na jedna konkretna karte sim.
  • #6 11739937
    killwap
    Poziom 13  
    Kolega pisze, że "kod ograniczeń"wyskakuje więc nie jest to nic innego jak komunikat w zwiazku z obszarem simlocka. Jesli tak się zachowuje jak kolega opisuje, świadczy to o jakiś błędach w obszarze simlock - serwis z pewnościa poradzi sobie z tym problemem w kilka chwil. U mnie 20 zł ;-)
  • #7 11740087
    tele_sim
    Poziom 33  
    Możesz również sam sobie poradzić - o ile ktos wcześniej nie zablokowął licznika.
  • #8 11740236
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Udaj się do serwisu bo sam nic nie zrobisz.
    Zamykam bo nie ma tu nic do dodania.
REKLAMA