Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Touran 1,9 TDI 2003r - Wyje syrenka po uzbrojeniu auta

grzechu40 23 Dec 2012 18:38 1575 2
    grzechu40
    Level 21  
    Witam. Spotkałem się z takim problemem w Touranie że po zamknięciu auta syrenka wyje przez 30 sek a potem już jest spokuj, kierunki nie mrugają, błędów w module komfortu nie ma, test poszczególnych składników zamka i alarmu pozytywnie, sprawdziłem wszystkie krańcówki drzwi klapy itp są OK, chciałem wyłaczyć ją w VAGu w 5,6,7 kanale ale pisze że nie takiej funkcji albo poprostu jest zabezpieczony dostęp. Jak wyłacze ją przy uzbrajaniu środkowym przyciskiem w pilocie to otwarta jest tylna klapa więc auta nie mogę tak zostawić narazie wypiołem syrenkę ale coś jest nie tak i nie daje mi to spokoju nie wiem co dalej robić może ktoś miał taki problem i mógłby mi pomóć. Pozdrawiam.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    pawel-jwe
    Level 30  
    Miałem podobny przypadek, tylko w innym aucie - wtedy winny okazał się akumulator (był za słaby i przez zbyt niskie napięcie załączał się alarm).
    grzechu40
    Level 21  
    Dzięki za odppwiedź ale w moim przypadku to nie możliwe bo bateria kręci jak głupia 12,6 V na klemach ale nie zaszkodzi zmierzyć przy syrence.