Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki WLAN - Nie wyświetla karty WLAN w Fujitsu Siemens LAPTOP

23 Gru 2012 21:05 3603 6
  • Poziom 9  
    Witam! Dziś zrobiłem formata laptopa Fujitsu Siemens LIFEBOOK C1110D, następnie zainstalowałem wszystkie sterowniki jednak WiFi dalej nie działa, laptop zachowuje się tak jak by w ogóle nie miał karty sieci bezprzewodowej.. Wyświetla połączenie z siecią przez Ethernet ale WiFi nie istnieje od formata.. próbowałem instalacji różnych sterowników, zaczynałem od tych podanych na stronie Fujitsu po wpisaniu nr. seryjnego mojego lapka.. szukałem na innych stronach tych podanych na tej stronie.. ściągałem inne sterowniki.. nic.. wie ktoś o co może chodzić? kiedyś formatowałem innego laptopa również Fujitsu Siemens z tym że Amilo PRO v2030 o ile dobrze pamiętam, z tych starszych modeli tak jak ten i było to samo, żadne sterowniki nie "pasowały" do tamtej karty.. i do dziś w nim WiFi nie działa.. pod kablem natomiast internet śmiga.. może trzeba w BIOSIE przestawiać coś.. nie wiem jak to jest w starych laptopach, albo laptopach Fujitsu bo z żadnym innym problemu nie miałem.. (zaznaczam że nie mam sterowników na płytce do niego.. laptop kupiony używany). Proszę o szybką pomoc, z góry dziękuję.
  • SterControl
  • Poziom 43  
    Włączona usługa "Konfiguracja zerowa sieci bezprzewodowej"?
  • SterControl
  • Poziom 9  
    Uruchomiona.. zapomniałem dodać że system to Windows XP 32-bit sp3
  • Poziom 43  
    Masz osobny włącznik mechaniczny lub kombinacja klawiszy Fn+F... .
  • Poziom 8  
    witam mam taki sam problem jak kolega wuldemar95.
    Możecie mi powiedzieć jak krok po kroku to zrobić żeby te wi-fi działało?
  • Poziom 43  
    Nie działa w ogóle czy nie masz widoczności swojej sieci? Inne sieci są widoczne?
  • Poziom 39  
    CHACA napisał:
    Masz osobny włącznik mechaniczny lub kombinacja klawiszy Fn+F... .
    ...i sprawdzasz w BIOS czy masz włączone WiFi.
    Poza tym wejdź do menedżera urządzeń i sprawdź, czy
    1. Odpowiednie sterowniki są zainstalowane,
    2. Nie ma konfliktów i
    3. Karta jest włączona
    Wszystkie trzy w/w pkt w menedżerze urządzeń w karcie sieciowej