Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy Mini 2- Android 4.1- aktualizacja i emulator NES

Ayufan200 23 Apr 2013 12:44 51648 75
    maxymiliangames
    Level 10  
    Widzę masz gusta, bowiem w ciekawe tytuły grasz ;-) Ale sam właśnie pobrałem sobie Wild Blood... Super gierka ale są momenty że ostro sklatkuje
    misqowiec
    Level 9  
    A działa wam bluetooth bo dzisiaj chcieliśmy pograć i mi blutacz nic nie wyszukuje i tak samo mnie nie wyszukuje a widzialność mam włączoną.
    nawo266
    Level 10  
    ktoś próbował tej wersji EXPERIMENTAL ?
    maxymiliangames
    Level 10  
    Nie próbowałem... W sumie możesz sprawdzić xD Jak będzie fajny to dasz znać!

Dodano po 2 [minuty]:

misqowiec wrote:
    A działa wam bluetooth bo dzisiaj chcieliśmy pograć i mi blutacz nic nie wyszukuje i tak samo mnie nie wyszukuje a widzialność mam włączoną.

U mnie Bluetooth działa... Normalnie wchodzę w dział Bluetooth i włączam go. Wyszukuje mi itp...
    Sylwiusia20
    Level 9  
    Wiem zawracam gitarę w nie tym dziale co trzeba, ale mam jeszcze jeden problem.
    Mianowicie.

Dziś z rana włączyłam telefon. I obejrzałam sobie filmik w MX Player.
    Po czym odpaliłam sobie grę.
    Teraz na lekcji informatyki chciałam ponownie odpalić filmik znajomym, ale nie mam
    nagle w dźwięku. Chce pogłośnić, ale pasek Volume jest jakby zablokowany? Co może być przyczyną?
    gucio0123
    Level 11  
    Spróbuj wyłączyć i włączyć telefon i zobacz co się będzie działo;)
    maxymiliangames
    Level 10  
    Wyłączenie telefonu załatwi problem, ale po co za każdym razem to robić?
    W czym problem? Muzyka, Filmy i Gry są w jednym dziale dźwiękowym czyli jako " Multimedia"

Nie masz dźwięku podczas filmu gdyż odpalona gra, pewnie została albo źle wyłączona, albo została w pamięci telefonu. By naprawić błąd " Na Pulpicie wciśnij i przytrzymaj przycisk Home " Pojawi ci się okno z fitrynkami jakie ostatnio odtwarzałaś. Wyczyść ją. I wszystko będzie działać. Miałem to samo, więc już wiem :-)
    nawo266
    Level 10  
    będę wgrywał teraz ten rom co maxymilan podał. późnie spróbuje EXPERIMENTAL i dam znać. ponoć mimo nazwy są one dość stabilne ;)

Dodano po 44 [minuty]:

wgrałem - to ten sam rom :/

Dodano po 16 [minuty]:

teraz próbuje EXPERIMENTAL

Dodano po 1 [godziny] 16 [minuty]:

Dupa - nie działa
    nawo266
    Level 10  
    pogrzebałem przy downloadach i wybrałem kategorię CM10.1 Nightly i była tam wersja nowsza od tej w dziale CM10.1 - korzystam z niej stabilna i ma zarządce procesora SmartAssV2 :D !!!!!
    maxymiliangames
    Level 10  
    Co ma w sobie? To znaczy co działa? Jeżeli działa Aparat to się zaraz wgra. a jak nie ma większej różnicy to zostanę przy tym co mam
    nawo266
    Level 10  
    aparat nie działa i właściwie nie ma nic nowego co diazła. za to jest szybszy i przede wszystkim ma zarządce procesora SmartAssV2 który jest najszybszy jaki znam i pozwala wyżej procki kręcić.

Dodano po 13 [minuty]:

TheWhisp pisał że nad aparatem już pracuje
    Sylwiusia20
    Level 9  
    Na pytanie w wiadomości Kiedy dostępna będzie aktualizacja dla Galaxy Mini 2? w odpowiedzi padło.

Z tego co się orientujemy najnowszą wersją Androida dostępną na modele mini 2 jest wersja 2.3.6. Nie przewidujemy także żadnych aktualizacji na najbliższy okres. Dziękujemy i życzymy miłego dnia.

A więc z przykrością muszę stwierdzić że w takim razie Samsung poleciał sobie w kulki z andkiem 4.1 na Mini 2
    maxymiliangames
    Level 10  
    Też pisałem do Samsunga z zapytankiem. Miałem podobną odpowiedź ale bardziej rozgałęzioną. Nic im nie wiadomo na temat 4.1 dla Miniacza 2. Więc teraz pytanko. Czy ta lista co się pojawiła była wyssana z palca czy Samsung leci sobie w kulki i nie spełnia swoich obietnic? Ale coraz bardziej jestem przekonany do tego że to wyssane z palca przez jakiegoś fanka Samsunga. Bowiem jak wspomniałem Pojawiła się już lista numero 2, gdzie podano jakie Samsungi otrzymają Andka 4.2.2 a jakie 5.0. Problem w tym że wymienione modele dla 4.2.2 już je mają chodźby Galaxy S4. A android 5.0 to dalej wielka niewiadoma i chusteczka wie czy wyjdzie? A jeżeli tak to dla wspomnianego Nexusa 5
    Sylwiusia20
    Level 9  
    To żaden dowód. Takie zdjęcie może wstawić każdy, a nowoczesne programy pozwalają na taki retusz że szok. A ani Kies ani strona Samsunga nie wspomina o 4.1 dla mini 2. A jedynie co to wyszła mała łatka dla 2.3.6 z 3.05.2014.
    Moderated By jever 23:

Na tym temat uważam za wyczerpany - gdy pojawi się oficjalna aktualizacja z strony Samsunga - proszę o PW - temat zostanie otwarty.