Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Macbook A1181 - Nie ładuje,nie widzi sprawnej baterii jest po naprawie

kajt55 23 Gru 2012 23:21 2187 0
    kajt55
    Poziom 14  
    Witam.Mój problem polega na tm iż,jakiś czas temu z zagranicy przywiozłem macbooka a1181 MB41 był po zalaniu lecz działał.Jego mankamentem było to iż nie włączył się jak była w nim bateria,trzeba było ją wyjąć i włączył się na zasilaczu.Oddałem go do serwisu.Pan w serwisie po bardzo długim czasie zrobił coś że bateria może być środku i się łączy na zasilaczu.Akurat ta bateria miała fizycznie uszkodzone jedno ogniowo i bateria miała ok.8,7v napięcia,system ją widzi ,pokazuje że jest na 100% naładowana.Pan serwisie powiedział że wszystko już ok i że muszę kupić nową baterię.Kupiłem używaną na gwarancji ,ponad 4godziny trzyma,lecz w tym problem iż laptop w ogóle jej nie widzi.Na samej baterii się nie włączy,na zasilaczu i baterii owszem.gdy już się włączy i odepnę zasilacz komputer się zachowuję jakby korzystał z baterii i działa lecz jest strasznie zamulony.Dodam że za każdym razem w zasilaczu pali się zielona lampka a druga bateria którą kupiłem to oryginalna lecz A1185 ,ale jest ponoć kompatybilna tymi laptopami.Proszę znawców o pomoc,a administratorów o wyrozumiałość.Dodam że wykonywałem już resety macbooka smc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.