Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy można z tego zrobić odbiornik Panasonic Kx-T4410-B

07 Lut 2005 22:19 1031 6
  • Poziom 18  
    Witam mam pytanie czy można ze słuchawki od telefonu bez przewodowego zrobić odbiornik Jest to słuchawka KX-T4410-B Chciał bym odblokować na niej blokade szumów i żeby mi się nie wyłączała po włączeniu się wyłącza podejżewam że jest to spowodowane że matka od tej słuchawki nie pracuje bo jest uszkodzona ale słuchawka jest na 100% sprawna może któryś z kolegów próbował już kiedyś wykorzystać taką słuchawke jako odbiornik . Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Witam,
    Nie napisales, jaki chcesz odbiornik zrobic. Sluchawka dlatego sie wylacza, poniewaz nie ma lacznosci z "matka". Wiec juz samo to przekresla jej zastosowanie. Poza tym telefony bezprzewodowe pracuja w pasmie zupelnie odmiennym od innych nadajnikow, wiec doszlaby kwestia "przestrojenia".
    Reasumujac - nie da sie.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 36  
    Musiałbyś sprawdzić jaki układ pracuje w tej słuchawce i poszukać jego aplikacji. W części odbiorczej powinna być (ale nie musi - może być połączenie wewnętrzne ) na którejś nóżce ustawiona blokada szumów przy braku sygnału na wejściu. Należy tą blokadę odłączyć i będzie odbiornik - ale nietypowego i wąskiego pasma. Podsłuchać sąsiadów nie będzie można bo aparaty lepszej klasy mają skramblowany sygnał między centrala a słuchawką
  • Poziom 18  
    Witam jest tam układ o symbolu AN6185NFA może ktoś wie gdzie można znaleść aplikacje tego układu.Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Jeżeli się nie mylę to do odblokowania odbiornika służy tranzystor Q5, który załącza słuchawkę. Tranzystor jest sterowany z kontrolera po odebraniu danych z bazy. Może wystarczy zainteresować się Q5. Zresztą załączam schemat słuchawki.
  • Poziom 16  
    Jeżeli się nie mylę to do odblokowania odbiornika służy tranzystor Q5, który załącza słuchawkę. Tranzystor jest sterowany z kontrolera po odebraniu danych z bazy. Może wystarczy zainteresować się Q5. Zresztą załączam schemat słuchawki.
  • Poziom 18  
    Witam i przepraszam że nie pisałem tak długo przez moją nie uwage słuchawka uległa zniszczeniu . dziękuje kolegą za zainteresowanie się tematem Pozdrawiam 73!

Temat uważam za zakończony.