Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program do netTV i WMPPojawia się błąd po uruchomieniu. RealPlayer nie startuje.

08 Lut 2005 00:48 933 6
  • Poziom 30  
    Mam kilka programów do "oglądania" telewizji z internetu. Przytoczę choćby najsłynniejszy tytuł WatchTV. Mój problem polega na tym, że po kliknięciu w Start otwiera mi się Windows Media Player (mowa o stacjach nadających w tym standardzie) i wyskakuje error:
    Code:
    Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił błąd sieci. Serwer może być niedostępny. Sprawdź, czy komputer jest podłączony do sieci oraz czy ustawienia proxy są poprawne.

1. Serwer raczej jest dostępny, bo wyskakuje mi to przy WSZYSTKICH programach nadających przez WMP!!! Poza tym w okienku programu pisze, że jest on-line!
    2. Komputer jest podłączony do sieci, bo inaczej bym tego nie pisał :D
    3. Nie używam proxy!!!
    Więc w czym może być problem???

Drugi mój problem, to to, że nie chce mi się uruchamiać RealPlayer. Nic nie pomaga, reinstalacja ani ustawianie trybu zgodności ze starszymi Windami!!!

Posiadam WPM 10 i RealPlayer 10 Gold!

Proszę o jakieś wskazówki.
  • Poziom 28  
    co do nieuruchaniania sie realplayer
    :arrow: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic241063.html
    natomiast co do otwierania sie programu WMP zakladam ze posiadasz jakiegos XP ze sp1 lub sp2 wiec okresl dostep tego programu wylaczajac go znajdziesz to w:
    Panel sterowania>>dodaj usuń programy >>Okresl dostep do programów>>niestandardowe . Po tych czynnosciach winieneś odznaczyc przy WMP
    " Włącz dostęp do tego programu"
    powodzenia
  • Poziom 30  
    W tamtym poście jest mowa o INSTALOWANIU i to ALLPLAYERA!!! A ja już ZAINSTALOWAŁEM i to REALPAYERA!!! Więc nie bardzo mi to pomogło:(
  • Poziom 28  
    ojjjj.. widze ze przeczytałes pierwszych pare odpowiedzi.. pozniej jest odpowiedz czemu nie chca sie instalowac :) poczytaj uwaznie
  • Poziom 30  
    .Wiśnia napisał:
    ojjjj.. widze ze przeczytałes pierwszych pare odpowiedzi.. pozniej jest odpowiedz czemu nie chca się instalowac :) poczytaj uwaznie

Ale ja już mam zainstalowanego tego RealPlayera!!! On się po prostu nie chce uruchamiać!!!
  • Poziom 28  
    Cytat:
    Po nalożeniu SP2 na XP wszystko się zaczyna chrzanić. Przestają dzialać programy, gry nają błedy, stery często wywalają, komp zwalnia. Też tak miałem i dopuki nie przyctałem ze nie należy nakłądać SP2! Od kad zrobiłem sobie płytke instalacyjną Windows XP SP2 wszytko gra! Każdy program chodzi idealnie. Gry smigaja aż milo. Zero błędów.

oto cytacik z jednej z wypowiedzi w tamtym poscie .Zastanawiam sie czy ty wogule przeczytałes
  • Poziom 30  
    Nie mam nałożonego SP2 tylko zintegrowany z całym systemem, czytałem!!! Dzięki za taką pomoc!!!