Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A8 1997 + Concert - + Blaupunkt USB Bluetooth

judam 25 Gru 2012 20:57 2370 0
  • #1 25 Gru 2012 20:57
    judam
    Poziom 10  

Na gwiazdkę od żony dostałem Interfejs Blaupunkt 7607545550001.

Jest to USB + Bluetooth pasujący np do Concert 1. Ja w swoim audi miałem oryginalnie radio Delta, nawigacje mała w FIS, i telefon AEG w podłokietniku. Radio było zepsute i wymieniłem je na Concert I. Po podłączeniu intersejsu mp3 gra dobrze i bluetooth niby też ale, no właśnie ale.

Intererfejs jest podłączony pod kostkę miniiso zamiast zmieniarki oraz dodatkową wtyczką:

Jest to według opisu radia podłączenie pod "NF+" "NF-" i "Mute". Jeśli tej wtyczki nie mam podłączonej to bluetooth działa tylko jak mam przełączone radio na zmieniarkę i słucham mp3, gdy ktoś dzwoni słychać rozmowę tylko przez lewy przedni głośnik. Może jest to spowodowane kodowaniem ponieważ oryginalnie miałem telefon AEG, ale o tym później.

Jeśli podłącze dodatkową wtyczkę z tymi trzema pinami to gdy ktoś dzwoni na radio wyświetla się napis "telefon" i radio przełącza się jakby w tryb telefonu. Ale nic nie słychać. Dodatkowo w bagażniku słychać jak by przekaźniki się rozłączały, przełączały. Jest to napewno ten przekaźnik
    oraz prawdopodobnie ten

Czy to są oryginalne przekaźniki i od czego one są?? Wg mnie pierwszy od wzmacniacza BOSE bo jak go rozłączę to wszystko przestaje grać.
    Przy wzmacniaczu mam z kolei już jakieś pajęczynki typu :

Czy według was jest to robota jakiegoś ASO czy raczej kowala.
    Wydaje mi się że jest tam wpięta wiązka od telefonu ale pewny nie jestem.

Może właśnie przez to gdy radio przechodzi w tryb "telefon" to przełącza na oryginalny telefon (który jest zepsuty) a nie na interfejs. Ktoś może coś poradzić. ?

I jeszcze jedno.
    W moim aucie była Delta a teraz jest Concert. Czy jest to spowodowane tym iż niemogę się połączyć VAGiem pod audio. No chyba że nie umiem tego robić. Ale no jak zrobie skanowanie systemu auta to znajduje mi różne rzeczy do komunikacji a w zakładce radio mam błąd komunikacji.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME