Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z połączeniem się z internetem spowodowany brakiem klucza zabezpieczeń

FabtiPL 26 Gru 2012 20:45 2856 4
  • #1 26 Gru 2012 20:45
    FabtiPL
    Poziom 2  

Witam
    Mam problem spowodowany brakiem klucza zabezpieczenia sieci. Problem polega na tym że chciałem zmienić ten klucz ale gdy to zrobiłem coś się zepsuło i nie mogę się połączyć z siecią. Nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc. PILNE!!!

To tak ciężko wpaść na to, że do rozwiązania problemu potrzebne jest coś więcej niż "zepsułem, pomóżcie, pilne!" ? Podaj model routera, jakieś zrzuty ekranu, objawy, etc. Regulamin, punkt 3.1.15 [piterus99]

0 4
  • #2 26 Gru 2012 21:01
    kobylak2206
    Poziom 17  

hmmm... Może podasz jaki to router??? Bo tak bez tego to mogę Ci tylko "HardReset" zaproponować. Czyli gdzieś na routerze masz przycisk reset... Jak go wciśniesz to wszystko wróci do nastaw podstawowych...
    Chyba że router ma gniazdo rj45 (lan) to podłącz kompa za pomocą kabla i zmień konfigurację wifi w taki sam sposób jak to robiłeś zanim się zepsuło.

0
  • #3 26 Gru 2012 21:31
    bobo
    Poziom 29  

FabtiPL napisał:
    Witam
    chciałem zmienić ten klucz ale gdy to zrobiłem coś się zepsuło i nie mogę się połączyć z siecią. Nie wiem co zrobić.

Tak, znmieniłem ten co podany był jawnie na klucz który wydumałem i uważnie czytajac komunikaty wszytstko szlag trafił? Kolego nie zalewaj i zrób robotę jak Bóg przykazał. Patrz na komunikaty i myśl, to szanasa na 100% sukcesu.
    Pozdrówka

0
  • #4 26 Gru 2012 22:06
    FabtiPL
    Poziom 2  

Jest to router Pentagram Cerberus p 6361

0
  • Pomocny post
    #5 26 Gru 2012 22:09
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

Podłącz się przez kabel i zmień konfigurację lub pozostaje reset do ustawień fabrycznych.

0